Tehlový 1 izbový byt s parkovaním vo dvore, Letná ul., Staré mesto

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
1
Rozloha
33 m2
Poschodie
1. z 3.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
87 000 €

Praktický 1 izbový tehlový byt v pôvodnom stave na predaj. Nachádza sa na prvom poschodí v uzavretom dvore na ulici Letná v mestskej časti Košice – Staré mesto. Ideálny byt na prenájom či ako štartovací byt pre mladých ľudí.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 33 m2, patrí k nemu pivnica. Byt nemá balkón. Nachádza sa na 1. poschodí z 3., pod bytom je byt a dom nemá výťah. Byt je orientovaný na východ. Dispozične má byt samostatnú kuchyňu, priestrannú izbu, kúpeľňu spojenú s wc a chodbu. Zálohové platby za byt, elektrinu a plyn sú 100 eur na mesiac.  

 

V byte sú plastové okná inak je v pôvodnom stave. V byte nie sú nosné steny, preto umožňuje viaceré možnosti rekonštrukcie. Byt je v osobnom vlastníctve a preto ho je možné kúpiť aj na hypotekárny úver.

 

Bytový dom nie je zateplený a nemá energetický certifikát. Nachádza sa v uzavretom dvore, do ktorého majú prístup iba majitelia bytov. Každý byt má podiel na spoločnom pozemku, kde môže parkovať jedno auto. Vstup je prostredníctvom brány ovládanej diaľkovým ovládaním.

Lokalita: Letná ulica je na okraji centra mesta Košice. V okolí je veľa obchodov, reštaurácií, trhovisko. V blízkosti je Technická univerzita, Medicínska fakulta UPJŠ, biznis centrá či amfiteáter. Centrum mesta je pešo vzdialené len pár minút. Výborné MHD spojenie s celým mestom. 

 

Cena bytu: 90 000,- EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
1
Rozloha
33 m2
Poschodie
1. z 3.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
87 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím