Štýlová garsónka, Južná trieda, Košice

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Juh
Ulica
Južná trieda
Počet izieb
1
Rozloha
24 m2
Poschodie
1. z 12.
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
500 €
Prenajaté 01.05.2023

Ponúkame na prenájom kompletne rekonštruovanú a zariadenú garsónku so zasklenou loggiou. Nachádza sa na ulici Južná trieda v mestskej časti Košice – Juh.

 

Základné informácie: Šikovná garsónka má rozlohu 24 m2. Nachádza sa na vyvýšenom poschodí z 12. Pod bytom sú situované pivničné priestory. Byt je svetlý a nachádza sa mimo rušnej cesty. Byt ponúka plnohodnotné moderné štýlové bývanie. Dispozične má kuchynský kút, ktorý je súčasťou obytnej miestnosti, kúpeľňu s WC a chodbu. K bytu patrí aj pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Orientácia garsónky je na západ. Bytový dom bol rekonštruovaný. Ide o panelový, zateplený bytový dom, zateplené sú aj spoločné priestory zvnútra, menené stúpačky, má novú strechu. Vchodová brána je na čip, v bytovom dome je kamerový systém.

 

Zariadenie bytu: Kuchynská linka je so spotrebičmi ako chladnička, rúra, varná indukčná doska, digestor, granitový drez s batériou a podsvietená linka s LED, 2 barové stoličky. V obytnej časti sa nachádza komoda, pohodlný gauč, tv komoda a televízor s plochou obrazovkou. V chodbe sa nachádza veľká vstavaná skriňa s dostatočným úložným priestorom so zrkadlom. V kúpeľni je sprchovací kút, WC, umývadlo a práčka. Byt je voľný od 01.05.2023.

Lokalita: Južná trieda je na sídlisku Juh. V blízkosti sa nachádza veľa zelene a množstvo parkov. Dom je vzdialený 5 minút pešo od centra Mesta a od Auparku. V blízkosti domu sa nachádza nákupné stredisko Lidl, MHD zástavka /električka/.

 

Nájomné je 500,- EUR a je nutný aj depozit 600,- EUR.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Juh
Ulica
Južná trieda
Počet izieb
1
Rozloha
24 m2
Poschodie
1. z 12.
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
500 €
Prenajaté 01.05.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím