Stavebný pozemok v záhradkárskej lokalite, Obišovce

Obec
Obišovce
Rozloha pozemku
1624 m2
57 500 €
Predané 26.03.2024

Ponúkam na predaj pozemok v obci Obišovce, Košice-okolie. Pozemok sa nachádza v záhradkárskej lokalite pri Hornáde. Na pozemku je elektrická prípojka, studňa a suché wc. K pozemku vedie spevnená príjazdová cesta.

Pozemok je rovinatý a je vedený ako záhrada. Rozloha pozemku je 1624 m2 s rozmermi 25 x 66 m. Na pozemku je možné postaviť celoročne obývateľnú chatu so zastavanou plochou 160 m2, môže byť aj dvojpodlažná. Odpad je potrebné riešiť žumpou alebo čov. Na pozemku aktuálne stojí menšia chata.

 

Pozemok je ideálny pre chatárov alebo ľudí, ktorá hľadajú pozemok na výstavbu vlastného domu. Pozemok má juhozápadnú orientáciu a je obklopený lesom z jednej strany a Hornádom z druhej strany. Na susedných pozemkoch sú už postavené celoročne obývané chaty.

 

Kúpu pozemku a výstavbu chaty viete riešiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Lokalita: Obišovce sú vzdialené 20 km od Košíc s prístupom po okresnej ceste alebo diaľnici. Kysak je vzdialený len pár metrov. V týchto obciach nájdete potraviny, pohostinstvo, SAD či vlakovú zastávku. V Kysaku je futbalové či tenisové ihrisko.


V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní pozemku.

 

Obec
Obišovce
Rozloha pozemku
1624 m2
57 500 €
Predané 26.03.2024
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím