Stavebný pozemok v obci Komárovce s gazdovským domom

Obec
Komárovce
Inžinierske siete
studňa, elektrina, plyn, žumpa
Typ pozemku
2 868 m2
Oplotenie
áno
Cesta
asfaltová
33 000 €
Predané 05.09.2018

Predávame stavebný pozemok so sieťami v obci Komárovce. Na pozemku s rozlohou 2 868 m2 je aj starší váľkový dom s letnou kuchynkou. Hlavné výhody pozemku sú:

 

  • priestranný a široký pozemok,
  • možnosť postaviť aj viac domov,
  • inžinierske siete na pozemku,
  • je na okraji obce – v tichej časti,
  • existujúci dom – stačí povolenie na rekonštrukciu,
  • DOBRÁ CENA.

 

Základné informácie: Pozemok má rozlohu 2 868 m2, má studňu, elektrickú a plynovú prípojku. Na pozemku je zavedený obecný vodovod – stačí urobiť prípojku. Odpad je riešený formou žumpy. Pozemok je prevažne rovinatý, sú na ňom aj ovocné stromy. Šírka pozemku je 45 m. Je oplotený.

 

Na pozemku sa nachádza aj starší gazdovský dom postavený z nepálenej hliny – váľku. Dom má dve izby, kúpeľňu, kuchyňu, špajzu, sklad, veľký úložný priestor a gánok. Je napojený na siete. Je len čiastočne zariadený, tak ako je to vidieť na fotkách.

 

Lokalita: Komárovce sú obec mimo hlavného ťahu (tiché bývanie), no blízko pri mestách Moldava nad Bodvou a Košice. Je to blízko do US Steelu. Obec je bez neprispôsobivých občanov. Cez obec chodí SAD.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Komárovce
Inžinierske siete
studňa, elektrina, plyn, žumpa
Typ pozemku
2 868 m2
Oplotenie
áno
Cesta
asfaltová
33 000 €
Predané 05.09.2018
Poznámky