Stavebný pozemok v novej časti obce, Sady n. Torysou, Byster

Obec
Sady nad Torysou - časť Byster
Rozloha pozemku
750 m2
Inžinierske siete
elektrická prípojka
85 000 €
Predané 31.08.2022

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v novej časti obce Sady nad Torysou – časť Byster. Pozemok viete kúpiť v dvoch rozlohách, buď 750 m2 alebo 950 m2. Nachádza sa na začiatku novej časti Konopiská. Celá nová lokalita je na miernom svahu v tichej oblasti s pekným výhľadom. Na pozemku je už elektrická prípojka. Pozemky pod budúcimi cestami sú vo vlastníctve obce.

 

Na pozemok sa bude dať podať žiadosť o stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu najskôr na konci roka 2022. Podmienky vydania žiadosti o stavebné povolenie sú dve – schválne stavebné povolenie na príjazdové cesty (beží územné konanie) a vysypanie príjazdových ciest makadamom.

 

Lokalita:  Sady nad Torysou sú prvá obec za Košicami. Majú výborné autobusové spojenie s mestom Košice. Byster je mimo záplavového územia obklopená lesmi a sadmi. Ideálne miesto na bývanie a relax v prírode. V obci sú potraviny, donáška jedla, zdravotné stredisko, lekáreň, kostol a materská škôlka.  

 

Cena pozemku s rozlohou 750 m2 je 85 000,- EUR

Cena pozemku s rozlohou 950 m2 je 100 000,- EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní pozemku.

 

Obec
Sady nad Torysou - časť Byster
Rozloha pozemku
750 m2
Inžinierske siete
elektrická prípojka
85 000 €
Predané 31.08.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím