Stavebný pozemok Ruskov

Obec
Ruskov
Rozloha pozemku
600 m2
Inžinierske siete
áno
Oplotenie
nie
105 000 €

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Ruskov, Košice-okolie. Pozemok sa nachádza na začiatku obce v novej časti. Na pozemku je elektrická prípojka a príprava na kanalizačnú a vodovodnú prípojku. Príjazdová cesta je asfaltová, je zriadené verejné osvetlenie a optický internet.

 

Na pozemk je vydané stavebné povolenie na výstavbu nízkoenergetického rodinného domu typu bungalov. Pozemok môžete kúpiť s menšiu alebo väčšou rozlohou.  

 

Menší pozemok má rozlohu 600 m2. Je to praktický pozemok, kde si postavíte dom a budete mať šikovný dvor, ktorý viete ľahko a rýchlo udržiavať. Cena je 105 000 Eur.

 

Väčší pozemok má rozlohu 1620 m2. Na tomto pozemku si viete postaviť dom, viete mať ovocnú záhradu a ešte aj pekný dvor na zábavu s rodinou a priateľmi. Cena je 110 000 Eur.

 

Obec Ruskov je vzdialená len 17 km od centra mesta Košice. K výjazdu z diaľnice pri Bidovciach je to 6 km. V obci je obecný úrad, základná škola, materská škôlka, potraviny (coop, fresh, lokálne), pizzeria, športová hala, futbalové ihrisko, detské ihriská, kaderníctvo, zmrzlina, pošta a veľa iného. V obci je tiež zdravotné stredisko – pediater, lekár pre dospelých, zubár a lekáreň. Obec má prímestské autobusové spojenie a tiež vlakovú zastávku.

 

Obec
Ruskov
Rozloha pozemku
600 m2
Inžinierske siete
áno
Oplotenie
nie
105 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím