Starší rodinný dom s 13 árovým pozemkom, Valaliky

Obec
Valaliky
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
1236 m2
80 000 €
Predané 05.03.2018

Predaj rodinného domu v obci Valaliky, Košice okolie. Váľkový rodinný dom má 3 izby a je v pôvodnom stave. Rovinatý pozemok má viac ako 12 árov a sú na ňom aj menšie hospodárske budovy.

 

 

Dispozícia rodinného domu - 3 izby, z toho jedna prechodová, vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa, wc, špajza. K domu je pripojená technická miestnosť s výstupom na pôjd. Dom je v pôvodnom stave a potrebuje rekonštrukciu. Vykurovanie domu je plynovým kotlom. Vedľa domu sa nachádzajú menšie hospodárske budovy ako sklad na drevo.

 

 

Pozemok má 1236 m2 a má elektrickú a plynovú prípojku. Na pozemku sa nachádza studňa napojená na dom a žumpa. Pozemok je oplotený a sú na ňom ovocné stromy.

 

Vhodný na výstavbu nového rodinného domu.

 

Valaliky sú prvá obec za Košicami a je vzdialená od centra mesta 10 km. V obci je materská a základná škola, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta a obchody. Dom je situovaný v strede obce v tichej ulici, preto poskytuje pokojné bývanie.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti - príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo - kompletný servis.

 

 

Obec
Valaliky
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
1236 m2
80 000 €
Predané 05.03.2018
Poznámky