Slnečný 4 izbový byt v OV, Sofijská ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Sofijská
Počet izieb
4
Rozloha
80 m2
Poschodie
8. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
95 000 €
Predané 15.06.2018

V predaji priestranný a rekonštruovaný 4 izbový byt s výhľadom do parku a na športoviská. Byt v osobnom vlastníctve sa nachádza na Sofijskej ulici na začiatku mestskej časti Košice – Ťahanovce. Tento 4 izbový byt s loggiou je ideálny najmä pre ľudí, ktorí:

 

  • sa chcú len nasťahovať a bývať,
  • chcú veľký priestor za prijateľnú cenu,
  • preferujú výhľady z okien na zeleň ako na susedov,
  • hľadajú dobré MHD spojenie s mestom,
  • hľadajú miesto, ktoré budú nazývať domovom.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 80 m2 a patrí k nemu aj pivnica. Nachádza sa na 8. najvyššom poschodí s výťahom. Byt má zateplenú loggiu. Okná sú orientované na východ a západ, preto je byt po celý deň slnečný. Všetky okná sú orientované do parku a na zeleň. Dispozične má byt samostatnú kuchyňu, priestrannú obývačku, tri nepriechodné spálne, kúpeľňu, samostatné wc a priestrannú chodbu. V priestrannej obývačke môžete tráviť čas spolu s celou rodinou. V byte je veľa úložného priestoru vďaka dvom vstavaným skriniam.

 

Byt bol kompletne zrekonštruovaný. Má murované jadro, novú sanitu, rohovú vaňu, menenú kuchynskú linku, nové elektrické rozvody v celom byte, plastové okná, dve vstavané skrine, interiérové dvere robené na mieru a vchodové dvere. V byte ostáva aj vešiaková skrinka.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je ho možné kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. Na byte nie sú žiadne ťarchy ani úvery.

  

Lokalita: Byt na Sofijskej ulici je na okraji sídliska Ťahanovce. Pri bytovom dome sú dobudované extra parkovacie miesta. V bezprostrednom okolí je zeleň, detské ihriská, škola, škôlka, obchody, kaderníctva, celá obchodná pasáž, pizzeria s detským ihriskom. Neďaleko je aj obchod Metro s ďalšími parkovacími miestami.   

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Sofijská
Počet izieb
4
Rozloha
80 m2
Poschodie
8. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
95 000 €
Predané 15.06.2018
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím