Slnečný 3 izbový byt s výhľadom na mesto

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Lidické námestie
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
3. z 12.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
139 000 €

Ponúkame na predaj praktický byt s množstvom úložného priestoru a slnečných lúčov. Tento 3 izbový rekonštruovaný byt sa nachádza na Lidickom námestí v mestskej časti Dargovských hrdinov (Furča). Je to miesto, kde vždy budete vedieť zaparkovať svoje auto. Je to byt, do ktorého sa vždy budete radi vracať.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na 3. poschodí z 12. v bytovom dome s dvoma výťahmi. Rozloha je 65 m2 a dispozične je rozdelený na obývačku, dve spálne, kuchyňu,  kúpeľňu, wc, chodbu, šatník a špajzu. K bytu prislúcha aj loggia a pivnica. Orientácia bytu je na západ, obývačka je na sever.

 

Byt bol v roku 2019 zrekonštruovaný. Má murované jadro, novú sanitu, menenú kuchynskú linku, elektrické rozvody (okrem jednej izby), plastové okná, vchodové a interiérové dvere. V byte sú nové podlahy a dlažby, nové omietky a tri vstavané skrine.

 

Bytový dom bol kompletne rekonštruovaný. Je zateplený, má vynovené spoločné priestory, menené stúpačky, novú strechu a dva nové výťahy. Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné financovať hypotekárnym úverom.

 

Je to nádherný byt v dobrej lokalite. Je to byt, ktorý sa zapáči aj ľuďom, ktorí nikdy nechceli bývať v byte. Dostatok úložného priestoru poteší každú ženu. Pri takom výhľade z bytu ako je z toho, nepotrebujete ani televízor. A okolie bytu je priam ideálne pre rodiny s deťmi.

Lokalita: Byt na Lidickom námestí je na okraji Furče s krásnym výhľadom na mesto. Je to tichá lokalita s dostatkom parkovacích miest priamo pred bytovkou. V bezprostrednom okolí je množstvo zelene, detské ihriská, škola, škôlka a Fresh je prakticky cez cestu. Je tu tiež cyklistická dráha a viaceré chodníky na príjemné prechádzky.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní pozemku.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Lidické námestie
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
3. z 12.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
139 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím