Slnečný 1 izbový byt s veľkou loggiou

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Sofijská
Počet izieb
1
Rozloha
39 m2
Poschodie
7. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
60 000 €
Predané 01.07.2019

Predávame príjemný 1 izbový byt na ulici Sofijská na sídlisku Ťahanovce. Je to priestranný byt v pôvodnom zachovalom stave s veľkou loggiou orientovanou na západ. Byt osloví predovšetkým ľudí, ktorí:

 

  • hľadajú svoje prvé bývanie,
  • hľadajú byt na ďalší prenájom,
  • chcú si upraviť bývanie podľa seba,
  • majú radi slnko a rannú kávičku na loggii,
  • chcú dobré MHD spojenie s mestom,
  • či hľadajú miesto, ktoré budú nazývať domovom.

 

Základné informácie: Priestranný 1 izbový byt má rozlohu 39 m2. Nachádza sa na 7. poschodí z ôsmich. K bytu patrí aj pivnica. Orientácia bytu je na západ. Dispozične má byt kuchyňu, izbu, kúpeľňu, wc, chodbu a veľkú loggiu. Bytový dom bol rekonštruovaný. Je zateplený, má vynovené spoločné priestory, nový výťah, menené stúpačky a novú strechu.

 

Byt je čiastočne upravený. Má plastové okná, plávajúcu podlahu, bezpečnostné dvere. Loggia je zasklená a je na nej dlažba.

 

Rozlohou priestranný byt ponúka dobré bývanie pre mladých aj tých skôr narodených. Zároveň je vhodný aj ako investícia na prenájom. Byt je predajom voľný a je obývateľný aj v súčasnom stave. Majiteľ ho predáva aj so zariadením, ktoré je na fotografiách. Je to populárny typ bytu, ktorý sa dá rekonštrukciou prerobiť na 1,5 izbový byt.

 

Lokalita: Byt na Sofijskej ulici je na okraji sídliska Ťahanovce. Pri bytovom dome sú dobudované extra parkovacie miesta. V bezprostrednom okolí je zeleň, detské ihriská, škola, škôlka, obchody, kaderníctva, celá obchodná pasáž, pizzeria s detským ihriskom. Neďaleko je aj obchod Metro s ďalšími parkovacími miestami.  

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Nesnívajte o domove. Snívajte doma!

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Sofijská
Počet izieb
1
Rozloha
39 m2
Poschodie
7. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
60 000 €
Predané 01.07.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím