Slnečný 1,5 izbový byt s nádherným výhľadom

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Titogradská
Počet izieb
1,5
Rozloha
35 m2 m2
Poschodie
8. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
75 000 €
Predané 07.11.2019

Predávame 1,5 izbový rekonštruovaný byt na Titogradskej ulici v mestskej časti sídlisko KVP, Košice. Byt má priestrannú izbu, praktickú spálňu a veľkú loggiu. Hlavné charakteristiky bytu:

 

  • rekonštruovaný byt,
  • predajom voľný,
  • možnosť kúpy na hypotéku,
  • predáva sa so zariadením a klimatizáciou,
  • blízkosť detských ihrísk, obchodov a MHD zastávok,
  • vhodný na prenájom,
  • panoramatické výhľady na mesto.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na Titogradskej ulici na 8. poschodí (pod novou strechou). Rozloha bytu je 35 m2 bez plochy loggie. K bytu patrí aj pivnica. Okná sú orientované na východ. Dispozične má byt samostatnú izbu, spálňu, kuchyňu, kúpeľňu s wc, chodbu a loggiu. Loggia je orientovaná na východ s výhľadom na mesto. Bytový dom je zateplený, sú menené stúpačky a brána.

 

Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Po dispozičnej zmene vznikol 1,5 izbový byt s kuchynským kútom v chodbe bytu a samostatnou spálňou. Byt má nové murované jadro, novú sanitu, kuchynskú linku, dlažby, drevené parkety, plastové okná, novú elektroinštaláciu a bezpečnostné vchodové dvere.

 

Je to byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať a bývať. Predáva sa so zariadením, tak ako je na fotografiách z bytu. Oddelená spálňa umožňuje maximálne využitie priestoru bytu. Zo zasklenej loggie je nádherný výhľad na celé mesto. Najkrajší pohľad z okna je hneď ráno. Aj keď je byt na ôsmom poschodí, neprehrieva sa vďaka zateplenej streche a klimatizácií v byte. Ideálny byt pre jednotlivcov, mladé páry alebo ako investícia na prenájom.

Lokalita: Titogradská ulica sa nachádza na okraji sídliska. V susedstve sa stavia novostavba veža Euphoria. V blízkom okolí sú potraviny, reštaurácia, fitnes centrum, poliklinika, školy, škôlky, pošta... V blízkosti je tiež les, jazdiareň a záhradkárska lokalita. MHD spojenie s mestom. Výborná lokalita pre pohodlné bývanie.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Titogradská
Počet izieb
1,5
Rozloha
35 m2 m2
Poschodie
8. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
75 000 €
Predané 07.11.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím