Rodinný dom v najlepšej lokalite v Košiciach, Olivová ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Olivová
Rozloha
100 m2
Stav domu
Rekonštrukcia
Rozloha pozemku
229 m2
Cesta
Asfaltová
350 000 €

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom na Olivovej ulici v Košiciach. Príjemný dom si získa každého, kto ho navštívi svojim prevedením a príjemnou energiou. Menší pozemok zase ocenia tí z Vás, ktorí chcú na dvore relaxovať a nie pracovať.

 

Základné informácie:

Dom je postavený z tehál, je zateplený, má rovnú strechu a krytinu Fatrafol. Dom je odizolovaný od spodnej vody. Vykurovanie je cez plynový kotol – na prízemí je podlahové kúrenie a na poschodí sú radiátory.

Má dve podlažia o celkovej úžitkovej ploche 100 m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, obývačka, chodba, toaleta a kotolňa. Na poschodí sú dve spálne, pracovný kút a kúpeľňa.

 

Dom prešiel v roku 2012 kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala:

  • Zateplenie domu, novú fasádu, strechu, a terénne úpravy pozemku,
  • Nový plynový kotol, podlahové kúrenie a radiátory,
  • Rozvody vody, odpadu a elektriny, nové omietky,
  • Plastové okná, podlahy (osb dosky) a keramická dlažba,
  • Kuchynská linka so spotrebičmi,
  • Kúpeľňa so sanitou.
  • Bezpečnostné vchodové dvere, interiérové posuvné dvere.

 

Tento dom je ideálne miesto pre rodiny s deťmi. Dom je upravený tak, aby na prízemí vznikol priestor, kde môže celá rodina tráviť spoločné chvíle. Horné poschodie je určené pre deti a na spanie. V dome je dostatok úložných priestorov. V kuchyni nájdete veľkú kuchynskú linku s priznanými drevenými trámami. Pod schodmi, ktoré vedú na poschodie, nájdete ďalší úložný priestor a tiež toaletu. Cez kotolňu viete vyjsť na zadný dvor. Kúpeľňa na poschodí pôsobí akoby ste boli v kúpeľoch. V pracovnom kútiku je francúzske okno, kde viete dobudovať balkón (je tam predpríprava).

 

Celý dom sa nesie v prírodnom dizajne. Hlavným prvkom domu je drevo, preto pôsobí teplo a príjemne. Je vo výbornom stave, pripravený pre nových majiteľov. Aktuálni majitelia ho predávajú len preto, že sa sťahujú za svojimi dospelými deťmi na západ.

 

Tento dom je súčasťou dvojdomu. Medzi domami sú dve steny, ktoré robia zvukovú izoláciu. Susedný dom je aktuálne tiež na predaj cez inú realitnú kanceláriu.

 

Pozemok:

Pozemok má rozlohu 229 m2, je mierne svahovitý a má všetky inžinierske siete. Celý pozemok je oplotený, pričom zadná časť pozemku má vysoké ploty pre úplné súkromie. Predná časť je upravená s vysadenými kvetmi. Zadná časť pozemku má posedenie a anglický trávnik, ideálne miesto pre relax po práci. Nachádza sa tu aj menší sklad na sezónne veci, gril, kosačku či športové potreby.

 

Lokalita:

Rodinný dom sa nachádza na ulici Olivová, hneď nad amfiteátrom, v blízkosti je aj kalvária. Z domu máte rovnako vzdialené centrum mesta ako aj prírodu (les, baňu, adrenalínový mostík). V neďalekom lese si môžete užiť prechádzky či jazdy na bicykli. Hoci ste od amfiteátra vzdialený len 600 m, nepočujte žiaden ruch mesta a môžete si užívať výhody bývania v dome.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Olivová
Rozloha
100 m2
Stav domu
Rekonštrukcia
Rozloha pozemku
229 m2
Cesta
Asfaltová
350 000 €
Poznámky