Rodinný dom s dvoj-garážou a terasou, Sady nad Torysou - Zdoba

Obec
Sady nad Torysou
Mestská časť
Zdoba
Rozloha
205 m2
Poschodie
3. podlažný
Rozloha pozemku
700 m2
257 500 €
Predané 03.10.2023

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Sady nad Torysou v časti Zdoba. Dom sa nachádza v slepej uličke na začiatku obce. Postavený je na praktickom pozemku s rozlohou 700 m2. Priestranný dom je ideálny pre rodiny s deťmi, ako dvojgeneračné bývanie, či pre domácich kutilov, ktorí potrebujú vlastnú dielňu.

 

Základné informácie: Dom bol postavený v roku 1978 a je to samostatne stojaci nepodpivničený dom s troma obytnými podlažiami. Úžitková plocha každého podlažia je 68 m2, celková úžitková plocha domu je 205 m2 (plus plocha schodísk a balkónov). Dom je postavený z pórobetónových tvárnic, tehál, a železobetónových častí. Strecha je plechová, okná sú plastové, dom je zateplený polystyrénom. Vykurovanie domu je plynovým kotlom.

 

Prízemie - Bývalé pivničné priestory s nižšími stropmi, ktoré boli upravené na bývanie. Sú rozdelené na dve obytné miestnosti, kuchyňu, kúpeľňu, kotolňu a sklad náradia. V izbách sú plávajúce podlahy, v kúpeľni je masážna rohová vaňa s tryskami. Z izby a kuchyne je výstup von cez balónové dvere. Taktiež je tam príprava na krb. Z prízemia sa dá vojsť aj do garáže.

 

1. poschodie – Hlavnou miestnosťou je priestranná obývacia izba s krbom a balkónom. V rohu je barový pult. Je orientovaná na západ. Cez chodbu je kúpeľňa so sprchovacím boxom a samostatné wc. Na poschodí je ešte veľká kuchyňa s rohovou linkou, jedálenským stolom a výstupom na priestrannú terasu. Terasa je čiastočne zastrešená a ostáva tam aj kvalitné posedenie.

 

2. poschodie – Tu nájdeme 3,5 spálne, kúpeľňu spojenú s wc a tiež výstup na zastrešenú menšiu terasu. Z dvoch izieb je výstup na balkón.

 

Dom je po staršej rekonštrukcii, no jeho stav ho umožňuje aj ihneď obývať. Celkovo je v ňom 5 spálni, jedna obývačka, 3 kúpeľne. Dom sa dá preto pohodlne užívať aj ako dvojgeneračné bývanie. Za domom je tiež garáž, do ktorej sa Vám bez problémov vojdú aj dve väčšie autá a stále tam bude priestor na kosačku a iné veci potrebné okolo domu.

 

Pozemok: Rovinatý pozemok s rozlohou 700 m2 (je možné prikúpiť si ďalších 300m2 od susedného pozemku). Pozemok je z troch strán oplotený. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, obecný vodovod a tiež studňa. Sú na ňom vysadené okrasné stromy a kríky a tiež altánok. Na pozemku môžete mať pokojne bazén, trampolínu a iné veci, ktoré Vám urobia radosť z bývania v rodinnom dome.

 

Lokalita: Sady nad Torysou sú prvá dedina za Košicami, od domu k Auparku je to 6,5 km. V obci sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, futbalové ihrisko, detské ihrisko, autoservis, stavebniny a iné služby potrebné pre pohodlné bývanie. V obci tiež nájdete zdravotné stredisko – lekár pre deti, lekár pre dospelých, stomatológ a lekáreň. Obec ma výborné spojenie s Košicami prostredníctvom prímestskej dopravy SAD.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní pozemku.

 

Obec
Sady nad Torysou
Mestská časť
Zdoba
Rozloha
205 m2
Poschodie
3. podlažný
Rozloha pozemku
700 m2
257 500 €
Predané 03.10.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím