Rodinný dom na predaj v obci Slanec, Košice - okolie

Obec
Slanec
Ulica
Južná
Rozloha
150 m2
Materiál
kváder, tehla
Stav domu
pôvodný
Rozloha pozemku
1202 m2
Cesta
asfalt
128 750 €
Predané 13.12.2022

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Slanec. Dom sa nachádza v tichej časti obce pri lese s výhľadom na hrad. Pozemok s rozlohou 1202 m2 je mierne svahovitý.

 

Základné informácie: Dom bol postavený v sedemdesiatych rokoch z kvádra, tehly na betónových základoch. Sedlová strecha má drevenú konštrukciu v dobrom stave, krytinu treba meniť. Súčasná úžitková plocha domu je 150 m2, má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu, sklad, predsieň a terasu. Dom má tri podlažia – pivnicu, prízemie a pôjd.

 

Pivničné priestory sú len pod časťou domu. Vstupuje sa do nich zvonku. Pivnica je ideálny sklad na náradie, kosačku a zeleninu. Prízemie má úžitkovú plochu 150 m2 a má už vymenené plastové okná. Z prízemia je výstup na terasu. Cez sklad je výstup na pôjd. Na pôjde je otvorený priestor s dobrou svetlou výškou. Je tu možnosť vytvorenia ďalších izieb a tak zvýšenia úžitkovej plochy domu.

 

Pozemok je mierne svahovitý a oplotený. Rozloha je 1202 m2. Pred pozemkom sú inžinierske siete – vodovod, elektrina a plyn. Na pozemku je priestor na realizáciu altánku, bazénu či ovocného sadu.

 

Lokalita: Slanec je stredisková obec vzdialená od mesta Košice 30 minút jazdy autom. Nájdete tu všetky zariadenia, ktoré potrebujete pre pokojný život na dedine – Obecný úrad, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, škola, škôlka, kostol, potraviny, pohostinstvo, SAD a vlak. Obec je obklopená Slanskými vrchmi, leží pod Slanským hradom. V okolí sú cyklotrasy, jazero Izra a nekonečne veľa miest nie len pre hubárov. 

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní pozemku.

 

Obec
Slanec
Ulica
Južná
Rozloha
150 m2
Materiál
kváder, tehla
Stav domu
pôvodný
Rozloha pozemku
1202 m2
Cesta
asfalt
128 750 €
Predané 13.12.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím