Rodinný dom, 7 árový pozemok, Cestice

Obec
Cestice
Rozloha
141 m2
Stav domu
Čiastočne rekonštruovaný
Rozloha pozemku
696 m2
Cesta
asfaltová
89 500 €
Predané 17.04.0

Predávame rodinný dom v obci Cestice – Košice okolie. Rodinný dom je čiastočne rekonštruovaný s veľkorysým altánkom. Pozemok má všetky inžinierske siete.

 

Základné informácie: Samostatne stojací  dom, zastavaná plocha je 140 m2. Rodinný dom má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu, kotolňu a chodbu. Dom je postavený z váľkov. Má sedlovú plechovú strechu. Je zateplený. Vďaka svojej konštrukcii má výborné tepelné vlastnosti. V zime sa dá rýchlo vyhriať a dobre drží teplo. Naopak v lete je príjemne chladný.

 

Dom prešiel v rokoch 2012-2016 postupnou čiastočnou rekonštrukciou:

  • nová strecha aj so zatepleným,
  • nové rozvody – vody, kúrenia, elektriny, plynu,
  • nové radiátory, okná a dvere,
  • nový plynový kotol, bojler a darling,
  • nové omietky, stropy, dlažby, podlahy,
  • nová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi a dojazdmi na zásuvkách,
  • nová sanita v kúpeľni s rohovou vaňou.

 

Dom je takmer celý rekonštruovaný. Dokončiť ešte treba technickú miestnosť, jednu izbu a časť chodby. Dispozične má dom oddelenú kuchyňu od obývačky. V kuchyni je však aj priestor pre jedálenský stôl a barový pult. Kuchyňa osloví každú gazdinku, ktorá rada varí pre svoju rodinku.

 

Dom je ideálny pre rodiny s deťmi. Má dostatok priestoru aj izieb. Dá sa využiť aj ako dvojgeneračné bývanie. Jedna zadná izba sa dá prerobiť na kuchyňu a vznikne samostatný priestor s jednou izbou, kuchyňou a kúpeľňou.

 

Pri dome je priestranný prístrešok s letnou kuchynkou a garážou. Zastavaná plocha je viac ako 120 m2. To Vám poskytuje veľkorysý priestor či už na letné posedenie s naozaj celou Vašou rodinou alebo na hry pre deti vonku za každého počasia. Pri prístrešku je tiež letná kuchynka s kuchynskou linkou, pieckou a splachovacím wc. Je tam dotiahnutá obecná voda, odpad a kúrenie. Priestory je možné využiť tiež na dedinské zabíjačky alebo aj ako dielňu, či vytvoriť autoservis.

 

Pozemok má rozlohu 696 m2. Prešiel terénnymi úpravami a je pekne rovinatý. Na pozemku sú prípojky obecnej vody, elektriny, plynu. Na pozemku je tiež čistička odpadových vôd a studňa. Vysadený je živý plot z ihličnatých stromov.

 

Lokalita: Cestice sú vzdialené od Optimy v Košiciach len 17 km. To je vzdialenosť, ktorú zvládnete za 15 min autom. Sú kúsok od hlavného ťahu, takže sa vyhnete hluku a prachu z cesty. Cestice majú autobusové aj vlakové spojenie s mestom. Obec má obecný úrad, materskú škôlku a základnú školu. Tiež obchody na základné potraviny a pohostinstvá. Je to príjemná obec pre bývanie.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Cestice
Rozloha
141 m2
Stav domu
Čiastočne rekonštruovaný
Rozloha pozemku
696 m2
Cesta
asfaltová
89 500 €
Predané 17.04.0
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím