Rekonštruovaný 3 iz. byt s loggiou, 79 m2, Matuškova ulica, Terasa

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Matuškova
Počet izieb
3
Rozloha
79 m2
Poschodie
6. z 8
Stav bytu
Zrekonštruovaný
Balkón
Loggia
149 995 €
Predané 21.08.2020

Ponúkame na predaj priestranný 79 m2 zrekonštruovaný 3 izbový byt. Nachádza sa na Matuškovej ulici, Košice – Západ (Terasa). Byt je rekonštruovaný s loggiou. Ideálny pre rodiny s deťmi a vďaka svojej polohe je vhodný aj na prenájom.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na 6. poschodí z 8. Rozloha bytu je 79 m2 plus plocha loggie. Z toho len samotná obývačka má rozlohu 24 m2. K bytu patrí aj pivnica. Dispozične má byt 3 samostatné a nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc, chodbu a loggiu. Loggia a obývačka sú orientované na juh. Z bytu je výhľad do parku.

 

V byte boli postupne menené:

  • rozvody vody, elektriny v jadre (meď),
  • murované jadro a menená sanita (2016),
  • kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – umývačka riadu a rúra (2005),
  • laminátové podlahy v izbách a dlažba v kúpeľni a v kuchyni (2016),
  • plastové okná a radiátory,
  • vstavané skrine na chodbe a v detskej izbe,
  • interiérové a vchodové dvere.

 

Bytový dom je zateplený a boli menené stúpačky. Plánuje sa výmena výťahu. Bytový dom nemá energetický certifikát. Fond opráv a fixné platby bytovému správcovi sú 60 Eur + zálohové platby za vodu a teplo podľa reálnej spotreby. Bytový dom je v správe SUBOP.

 

Ponúkame Vám na predaj priestranný byt vo výbornej lokalite na začiatku sídliska. Vďaka svojej rozlohe 79 m2 sa tento byt radí medzi najväčšie 3 izbové byty v Košiciach. Je ideálny pre rodiny, ale aj pre páry, ktoré si ešte iba chcú založiť rodinu. Byt ponúka veľké izby, veľa úložného priestoru a pokojné bývanie vďaka faktu, že na poschodí máte len jedného suseda. Skrátka príjemný byt, z ktorého nebudete chcieť odísť.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Byt je predajom voľný. Majitelia sa už odsťahovali do rodinného domu.

 

Lokalita: Byt sa nachádza na ulici Matuškova v mestskej časti Košice – Západ, Terasa. Z bytu máte blízko do mesta, aj za zábavou či športom. V okolí je viacero športových hál, detských ihrísk, základná škola, materská škôlka, biznis centrá, reštaurácie, Fresh, Spoločenský pavilón a samozrejme OC Galéria. MHD spojenie s celým mestom.

  

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Matuškova
Počet izieb
3
Rozloha
79 m2
Poschodie
6. z 8
Stav bytu
Zrekonštruovaný
Balkón
Loggia
149 995 €
Predané 21.08.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím