Rekonštruovaný 1,5 izbový byt, Ružová ul., Terasa

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Ružová
Počet izieb
2
Rozloha
40 m2
Poschodie
2 z 10
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
nie je
116 500 €

Ponúkame kompletne rekonštruovaný 1,5 izbový byt na začiatku mestskej časti Terasa na ulici Ružová. Tento byt je ideálny ako štartovací byt pre mladých, taktiež je vhodný ako investícia na dlhodobý prenájom. Má vynikajúcu polohu a dobrú dostupnosť do centra mesta či nákupných centier.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 40 m2 a patrí k nemu kumbál pred bytom. Byt nemá loggiu ani balkón. Nachádza sa na 2. poschodí z 10, orientácia bytu je na východ do parku. Dispozične je byt rozdelený na kuchyňu spojenú s obývačkou, spálňu, kúpeľňu s WC. Bytový dom je zateplený a má energetický certifikát B. V dome sú dva výťahy – osobný a nákladný.

 

Počas rekonštrukcie bolo robené:

Murované jadro, nové rozvody vody a odpadu,

Nová sanita v kúpeľni – sprchovací box s rádiom, WC geberit, umývadlo so skrinkou,

Kuchynská linka vrátane spotrebičov – elektrická rúra, varná doska, digestor,

Nové interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere - Sherlock,

Nové elektrické rozvody v celom byte – meď,

Nové podlahy a znížené stropy s bodovými svetlami.

 

Tento byt je ideálny štartovací byt, či vhodný ako investícia. Vďaka svojej polohe a dispozícii je to priam ideálny byt na prenájom. Či ste mladý alebo tí skôr narodení, jednotlivec alebo pár, určite sa v tomto byte budete dobre cítiť.

Virtuálnu prehliadku a viac fotografií si viete pozrieť na stránke www.realitnymaklerkosice.sk

 

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Ružovej ulici na začiatku sídliska Košice – Západ (Terasa). Od centra mesta ste 3 zastávky MHD. Parkovanie máte priamo pred vchodom. V blízkosti máte OC Galériu, Fresh, Steel Arénu a viaceré menšie reštaurácie či fitness centrá. Do 5 minút ste na Moldavskej ulici, kde sú viaceré biznis centrá.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

 

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Ružová
Počet izieb
2
Rozloha
40 m2
Poschodie
2 z 10
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
nie je
116 500 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím