Pro-rodinný 3 izbový byt, 80 m2, Matuškova ul., OC Galéria

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Matuškova
Počet izieb
3
Rozloha
80 m2
Poschodie
8/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
229 000 €

 

Ponúkame na predaj ideálny rodinný byt na najlepšom sídlisku v Košiciach. Rekonštruovaný 3 izbový byt je v mestskej časti Košice – Západ,  na ulici Matuškova, neďaleko OC Galéria. Slnečný byt má rozlohou 80 m2, nepriechodné izby, loggiu a nachádza sa v novo rekonštruovanom bytovom dome. Vďaka svojej polohe máte blízko do parkov, škôl, obchodov, ale aj do centra mesta.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 80 m2, vďaka čomu má byt priestranné izby. Len samotná obývacia izba má 24 m2 a pohodlne sa Vám tam zmestí rohový gauč, jedálensky ale aj pracovný stôl a stále tam bude dosť priestoru na hranie pre deti. Ani Vy nemáte radi, ak Vám susedia “dupú“ nad hlavou? Žiaden problém, tento byt sa nachádza na 8. poschodí z 8 a má úplne novú strechu, ktorá bola dokončená v máji tohto roku. Dispozične má byt priestrannú obývačkou, dve spálne, kúpeľňu, samostatné wc a pivnicu na prízemí. Potrebujete sa akurát rozhodnúť, či chcete, aby bola loggia v detskej izbe či manželskej spálni. Orientácia bytu je na sever a juh. V byte sa nachádzajú aj 3 vstavané skrine.

 

Rekonštrukcia bytu prebehla približne pred 10 rokmi. Počas rekonštrukcie bolo v byte vymenené:

- bytové jadro s novými rozvodmi,

- sanita a obklady v kúpeľni a wc,

- elektroinštalácia v jadre, znížené stropy s bodovým osvetlením, nové omietky,

- kuchynská linka, interiérové a vchodové dvere.

 

Bol čerstvo vymaľovaný bielou farbou, aby ste sa mohli sústrediť len na sťahovanie. Tento byt je vhodný pre rodiny vďaka svojej rozlohe, úložnému priestoru či nerušenému bývaniu. Byt je predajom voľný a pripravený pre novú rodinu, ktorú poteší nie len samotný byt, ale aj jeho okolie. V okolí sú školy, škôlky, parky, reštaurácie, detské ihriská a športoviská. Pod oknami je vnútro-blokový park, ideálne miesto na oddych či ako bezpečná plocha pre hranie detí.

 

V inzeráte uvádzame fotografie bytu zariadeného a nezariadeného. Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Bytový dom bol postavený v 90-tych rokoch a je po čerstvej rekonštrukcii. Bol zateplený, robila sa nová strecha, vymenili sa elektrické rozvody, nový výťah a tiež spoločné priestory. Na prízemí je kočikáreň. Zálohové platby pre bytové družstvo SBD 2 sú vo výške 180 € na 3 osoby.

 

 

Lokalita: Matuškova ulica sa nachádza v sídlisku Terasa nad Steel arénou, medzi OC Galéria a Spoločenským pavilónom. V blízkosti je viacero potravín, ale aj reštaurácií, rôznych odchodov, fitnes centier či športových areálov. Centrum mesta je aj v pešej dostupnosti, električkou ste tam za pár minút. MHD spojmi sa viete bez zbytočných prestupov dostať takmer do celých Košíc.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Matuškova
Počet izieb
3
Rozloha
80 m2
Poschodie
8/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
229 000 €
Poznámky