Pripravený na rekonštrukciu a s nádherným výhľadom - Ružová ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Ružová
Počet izieb
1
Rozloha
40 m2
Poschodie
9/10
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
nie je
93 000 €
Predané 21.04.2021

 

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na začiatku

mestskej časti Terasa na ulici Ružová. Byt je pripravený na rekonštrukciu, ktorou sa dá upraviť na 1,5 izbový byt. Tento zaujímavý byt je ideálny ako štartovací byt pre mladých, taktiež je vhodný ako investícia na dlhodobý prenájom. Má vynikajúcu pešiu dostupnosť do centra mesta či nákupných centier.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 40 m2 a patrí k nemu kumbál pred bytom. Byt nemá loggiu ani balkón. Nachádza sa na 9. poschodí z 10. Orientovaný je na východ. Bytový dom je zateplený a má energetický certifikát B. V dome sú dva výťahy – osobný a nákladný.

 

S rekonštrukciou je možné začať okamžite, keďže z bytu bolo odstránené umakartové jadro, kuchynská linka a vybraná pôvodná podlaha v izbe. Nakoľko v byte nie sú nosné steny, nepotrebujete ani ohlasovať rekonštrukciu na Stavebnom úrade. Dispozične možno byt upraviť na viacero spôsobov. Jednu alternatívu sme nakreslili a nájdete ju pri fotografiách k bytu.

 

Je to ideálny byt pre jednotlivcov, mladé páry, starších ľudí či na prenájom. Byt je predajom voľný. Vďaka svojej polohe poskytuje pohodlné mestské bývanie pre aktívnych ľudí. Má dobrú dostupnosť do mesta (žiadne ranné zápchy) a výhľad, s ktorým sa môže pochváliť len málo bytov v Košiciach. Je to bývanie, ktoré sa Vám zapáči.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. Aj napriek tomu, že bolo z bytu odstránené bytové jadro a kuchynská linka, banka Vám poskytne úver do hodnoty 90% zo znaleckého posudku na byt. Bude sa na neho pozerať ako na rozostavaný byt.

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Ružovej ulici na začiatku sídliska Košice – Západ (Terasa). Od centra mesta ste 3 zastávky MHD. Parkovanie máte priamo pred vchodom. V blízkosti máte OC Galériu, Fresh, Steel Arénu a viaceré menšie reštaurácie či fitness centrá. Do 5 minút ste na Moldavskej ulici, kde sú viaceré biznis centrá.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Ružová
Počet izieb
1
Rozloha
40 m2
Poschodie
9/10
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
nie je
93 000 €
Predané 21.04.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím