Priestranný rodinný dom na okraji obce Čečejovce

Obec
Čečejovce
Rozloha
270 m2
Stav domu
udržiavaný pôvodný stav
Rozloha pozemku
500 m2
157 500 €
Predané 30.11.2021

 

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom so šikovným dvorom. Dom sa nachádza na okraji obce Čečejovce a reálne má len jedného suseda. Dom je v pôvodnom no udržiavanom a obývateľnom stave.

 

Základné informácie: Dom má celkovú zastavanú plochu 125 m2 na troch podlažiach. Úžitková plocha je 270 m2 (všetky tri podlažia). Dom bol postavený v sedemdesiatych rokoch z kvádra a tehly. Nie je zateplený (nemá energetický certifikát), strecha je plechová. Dom nemá pivnicu ani pôjd, na strechu sa dá dostať bočným rebríkom, ktorý je umiestnený z boku domu. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn, obecný vodovod a studňu. Odpad je riešený formou žumpy. Okná sú pôvodné a elektrické rozvody sú medené. Dom má celkovo 5 izieb a 2 kuchyne. Je možné sa napojiť na optický internet.  

 

Dom má celkovo tri podlažia, každé má úžitkovú plochu 90 m2. Prízemie je skôr technické, nachádza sa tu garáž s montážnou jamou, technická miestnosť, kotolňa, práčovňa a úložný priestor pod schodiskom. V kotolni sa nachádza starší plynový kotol. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler v technickej miestnosti. V práčovni sa nachádza aj vaňa, aj sprchovací kút a tiež darling na prívod vody zo studne. 

 

Prvé poschodie má kuchyňu, obývačku, spálňu, wc a špajzu. Z obývačky je východ na balkón s rozlohou 8 m2. Druhé poschodie má kuchyňu, dve spálne a kúpeľňu. Zo spálne je východ na balkón.

 

Izby v dome sú veľkorysé s rozlohami od 15m2 do 24 m2. Celkovo má dom 4 spálne, jednu obývačku a dve kuchyne. Dá sa rekonštrukciou zmeniť na dvojgeneračný, či spojiť kuchyňu s obývačkou. Je vhodný aj ako ubytovňa či malý penzión. Na prízemí je možne vytvoriť klubovňu či vlastné fitness centrum so saunou. Čím viac priestoru, tým viac možností. Dom poskytuje veľkorysé a tiché bývanie v dobre vybavenej obci, s dobrou dostupnosťou do dvoch miest. Výhodou je aj fakt, že je to okrajový dom na ulici.

 

Pozemok má rozlohu rovných 500 m2, ale nie celý pozemok je oplotený. Na pozemku sa nachádza vonkajšia podzemná pivnica, ideálna na uloženie ovocia a zeleniny. Sú tu tiež ovocné stromy, ihličnaté a okrasné kroviny. Pozemok je rozdelený na oddychovú časť a na pestovateľskú.

 

Lokalita: Čečejovce sú stredisková obec. Nájdete tu všetky zariadenia, ktoré potrebujete pre pokojný život na dedine avšak blízko mesta. V obci nájdete obecný úrad, potraviny, kostol, zberný dvor, telocvičňu, multifunkčné ihrisko, základná škola, materská škôlka. Dobré SAD spojenie s Košicami aj Moldavou nad Bodvou. Obec má niekoľko oddychových zón.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Čečejovce
Rozloha
270 m2
Stav domu
udržiavaný pôvodný stav
Rozloha pozemku
500 m2
157 500 €
Predané 30.11.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím