Priestranný dom s veľkou garážou a bazénom, Čaňa

Obec
Čaňa
Ulica
Jarná
Balkón
2x loggia
Materiál
Kváder
Stav domu
Zateplený
Rozloha pozemku
932 m2
Cesta
Asfaltová
400 000 €

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý osloví každého, kto má rád veľké veci. Nachádza sa tu veľký dom (5 izieb), veľká garáž, veľký bazén a krásny pozemok. To všetko a ešte aj viac nájdete v strediskovej obci Čaňa len 10 km od Košíc.

 

Základné informácie:

Dom je postavený z kvádra, zateplený polystyrénom a má sedlovú strechu z pálenej škridle. Dom má vodu zo studne a vykurovanie je cez plynový kotol. Celkovo má 3 podlažia s rozlohou takmer 300 m2.

 

Pred 10 rokmi prebehla v dome rekonštrukcia. V rámci rekonštrukcie sa v dome menili rozvody vody, odpadu a elektriny a radiátory. Menila sa dlažba, okná a interiérové dvere. V kúpeľniach a na wc sa dávala nová dlažba, obklad a sanita. Dávala sa tiež nová kuchynská linka a dorábala sa jedáleň. Zateplil sa dom aj garáž.

 

Rozdelenie domu:

V suteréne sa nachádza technická miestnosť (plynový kotol a čerpadlo na vodu), skladovacie priestory a tiež posilňovňa.

 

Na prízemí sa nachádza priestranná obývačka s krbom a výstupom na loggiu. Je tu kuchynská časť, z ktorej sa prechádza do jedálenskej časti, z ktorej je východ na terasu. Na terase je vírivá vaňa. Na prízemí sa nachádza aj jedna spálňa a tiež kúpeľňa, kde nájdeme sprchovací kút, wc a dve umývadla. 

 

Na prvom poschodí sa nachádzajú dve menšie (štandardné) spálne a jedna priestranná spálňa s výstupom na loggiu. Nájdeme tu tiež kúpeľňu s rohovou vaňou a aj samostatné wc.

 

Garáž a bazén

Na pozemku stojí tiež priestranná garáž s plochou cez 60 m2. Do tejto garáže sa Vám zmestia dve autá, motorky, bicykle, skútre, prívesný vozík aj náradie. Podlaha je keramická dlažba, steny sú zateplené a stropy majú niekde aj 5 m výšku. Vstup do garáže je cez dve samostatné diaľkovo ovládané automatické dvere.

 

Za garážou je veľkorysý bazén a priestor na posedenie. Bazén má filtráciu a posuvnú strechu. Vedľa bazéna si viete dať hojdacie siete. Ak Vám bude príliš teplo, viete sa osviežiť v bazéne či večer si dopriať relax vo vírivej vani na terase.

Pozemok:

Pozemok má rozlohu 932 m2, je rovinatý, má inžinierske siete (elektrina a plyn) a vlastnú studňu. Celý pozemok je oplotený. Vpredu je vysoký plot v kombinácií s tujami, čo Vám zabezpečí súkromie. Pred domom je zelená plocha. Pred garážou je zámková dlažba, ktorú viete využiť ako vonkajšie parkovacie miesta alebo ako basketbalové ihrisko pre zábavu s Vašimi deťmi. Za domom je zelená plocha, ktorú viete využiť na oddychové aktivity alebo prípadne menšiu záhradku. 

 

Lokalita:

Rodinný dom sa nachádza na tichej ulici, mimo hlavných ťahov. V obci nájdete všetky obchody, základnú školu, materskú škôlku,  úrady a zdravotné stredisko. V obci nájdete všetky obchody ako napr. Tesco, rozličný tovar, trhovisko a v lete aj zmrzlinu. V blízkom okolí je možnosť rekreačného vyžitia sa pri jazere, rybárčenia, cyklistiky či turistiky. Čaňa je vzdialená od Košíc len 10 km. Má výbornú dostupnosť do viacerých výrobných firiem (US Steel) a priemyselných parkov (Veľká Ida, Kechnec, pri Letisku – Immopark) či budúceho Volva.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Čaňa
Ulica
Jarná
Balkón
2x loggia
Materiál
Kváder
Stav domu
Zateplený
Rozloha pozemku
932 m2
Cesta
Asfaltová
400 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím