Prenájom zariadeného 2 izbového bytu, Sever

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Kustrová
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
2. z 5.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
áno
Materiál
Tehla
460 €
Prenajaté 11.08.2017

Ponúkame na prenájom 2 izbový rekonštruovaný a zariadený byt. Nachádza sa na ulici Kustrová, Košice - Sever, za reštauráciou Pizza domček. V blízkosti je Technická univerzita, Veterinárna fakulta a AT&T.

 

Byt má dve samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu a samostatné wc. Je na 2. poschodí s výťahom a balkónom. V byte je kompletne zariadená kuchyňa - chladnička, mikrovlnná rúra, riady. V obývačke je gauč, skriňa a obývacia stena s televízorom. V druhej izbe sa nachádza posteľ, skriňa, komoda a nočný stolík. V kúpeľni je sprchovací kút a práčka. Byt je ihneď k dispozícii. V cene sú energie, internet a televízia. Bytový dom je zateplený.

 

We offer for rent 2 bedroom furnished and reconstructed apartment. Apartment is on Kustrova street, Košice next to Pizza domček. There are Technical university, Veterinary faculty and AT&T close to apartment.

 

Apartment has 2 separate bedrooms, kitchen, bathroom and toilette. It is on 2-nd floor with balcony. There is an elevator in building. Flat is furnished with fridge, washing machine, microwave, kitchen stuff, sofa, wardrobes, bed and more. Available now. All fees are included in rent price also with internet connection and television.

 

Nájomné/rent – 460 € na mesiac/for month

Depozit/deposit – 460 €

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Kustrová
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
2. z 5.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
áno
Materiál
Tehla
460 €
Prenajaté 11.08.2017
Poznámky