Prenájom 3 izbového zariadeného bytu, Považská ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Považská
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
5/6
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
loggia
800 €
Prenajaté 23.05.2022

 

Ponúkame na prenájom rekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt na ulici Považská, v mestskej časti Košice – Západ (Terasa). Tento krásny byt sa nachádza v žiadanej lokalite na Terase, ktorá má výbornú dostupnosť do celého mesta a ponúka tiež viaceré možnosti na oddych.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 65 m2 a nachádza sa na 5. poschodí zo 6, v bytovom dome s výťahom. Dispozične je rozdelený na kuchyňu, obývačku, rodičovskú spálňu, samostatnú detskú izbu, ktorá je využiteľná aj ako pracovňa, samostatnú kúpeľňu, oddelenú toaletu a loggiu.

 

Byt je vkusne zariadený a prenajíma sa tak, ako ho vidíte na fotografiách – plne zariadená kuchyňa, nábytok v izbách a vstavaná skriňa na chodbe.

 

Byt je ideálny pre pracujúcich jednotlivcov, mladé páry alebo rodiny s jedným dieťaťom, ktoré hľadajú dlhodobý prenájom. 

 

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite medzi Novou nemocnicou a OC Galéria. V blízkosti je aj Amfiteáter a viaceré business centrá. V pešej dostupnosti sú reštaurácie, potraviny, parky a tiež historické centrum mesta. Parkovanie je bezplatné.

 

Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby bez platby za internet.

 

Mesačné nájomné je 800,- EUR. Potrebné je zložiť aj depozit 900,- EUR.

 

Byt je voľný od 01.10.2023.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Považská
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
5/6
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
loggia
800 €
Prenajaté 23.05.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím