Prenájom 3 izbového bytu Kisdyho ulica, Košice – Sever

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Kisdyho
Počet izieb
3
Rozloha
77 m2
Poschodie
vyvýšené prízemie
Stav bytu
pôvodný
Balkón
nie
550 €
Prenajaté 10.12.2018

Ponúkame na prenájom priestranný a zariadený 3 izbový byt v pôvodnom stave na ulici Kisdyho v mestskej časti Košice - Sever. Rozloha bytu je 77 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí (okná sú vo výške 2 m nad zemou). Jedná sa o tehlový byt, ktorý nemá balkón.

 

Zariadený byt je vhodný pre všetkých, ktorý sa chcú len nasťahovať a hneď bývať. Byt je rozdelený na obývačku, kuchyňu, dve nepriechodne spálne, kúpeľňu, WC, špajzu a priestrannú chodbu.

                                                                                              

Byt sa prenajíma zariadený. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička s mrazničkou, sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, jedálenský stôl so stoličkami, hrnce, taniere a príbor. Na chodbe je vstavaná skriňa a práčka. V izbách sú postele, písacie stôl, šatníková skriňa. V obývačke nájdete veľký gauč, obývačkovú stenu a televízor.

 

Lokalita – byt sa nachádza v širšom centre mesta s pešou dostupnosťou na Hlavnú ulicu. V blízkosti sú parky, obchody, reštaurácie a MHD spojenie s celým mestom. Z bytu je to blízko do parku Komenského alebo k parku na ulici Obrancov mieru.

 

Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby. Nezahŕňa cenu za internet.

 

Nájomné je 550,- EUR a jednomesačný depozit 550,- EUR

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Kisdyho
Počet izieb
3
Rozloha
77 m2
Poschodie
vyvýšené prízemie
Stav bytu
pôvodný
Balkón
nie
550 €
Prenajaté 10.12.2018
Poznámky