Prenájom 2 izbového a zariadeného bytu

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Hroncová
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
2. z 5.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
Áno
Materiál
Tehla
480 €
Prenajaté 25.03.2019

Ponúkame do dlhodobého prenájmu zrekonštruovaný tehlový 2 izbový byt na ulici Hroncová, Košice - Sever. Byt sa nachádza blízko amfiteátra a je ideálny pre mladých pracujúcich ľudí.

 

Popis bytu: Rozloha bytu je 54 m2, nachádza sa na druhom poschodí zo 5. K bytu patrí aj balkón a pivnica. V bytom dome je aj nový moderný výťah a blok je zateplený. Byt je kompletne rekonštruovaný – murované jadro, menená kuchynská linka, dlažby, nová kúpeľňa a aj sanita. Dispozične je byt riešený - jedna izba je samostatná, druhá je spojená s kuchyňou, samostatná kúpeľňa a wc.

 

Byt sa prenajíma kompletne zariadený – obývačkový nábytok, gauč, konferenčný stolík, televízor, písací stôl, police, manželská posteľ, nočné stolíky, šatníková skriňa, komoda, zariadenie kúpeľne, práčka, chladnička, mikrovlná rúra, vysávač, žehlička, varná kanvica, plynový sporák s elektrickou rúrou,  zariadenie kuchyne. V cene nájmu je aj internetové pripojenie na Antik a aj základný televízny balík na 100 staníc.

 

Lokalita: Byt je blízko amfiteátra, Technickej univerzity a Veterinárnej fakulty. Neďaleko je AT&T, biznis centrá, OC Merkúr, potraviny, reštaurácie, trhovisko na čerstvú zeleninu a ovocie.

 

Nájomné je vrátane zálohových platieb za služby, internet a TV.

 

Nájomne za jeden mesiac pre 2 osoby je 480,- EUR

 

Depozit - 480,- EUR

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Hroncová
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
2. z 5.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
Áno
Materiál
Tehla
480 €
Prenajaté 25.03.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím