Predaj rodinného domu – Vajkovce, Košice - okolie

Obec
Vajkovce
Rozloha
80 m2
Balkón
loggia
Stav domu
rekonštrukcia
Rozloha pozemku
358 m2
Cesta
asfaltová
175 000 €

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný a čiastočne zariadený rodinný dom v obci Vajkovce, Košice – okolie. Dom sa nachádza v strede obce, má 3 spálne, letnú kuchynku a garáž. Rodinný dom má úžitkovú plochu približne 80 m2. Má dve podlažia, pivnicu a vonkajšiu letnú kuchynku.

 

Základné informácie:

Šikovný dom má dve podlažia, pivnicu a ďalšie budovy. Je postavený z kvádra a tehly a má sedlovú strechu. Je napojený na všetky siete – obecný vodovod, kanalizáciu, elektrinu a plyn. Je ho tiež možné napojiť na optický internet od Slovak Telekomu.

 

Dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala:

  • Zateplenie domu a novú fasádu,
  • Nová strecha, krytina je pálená škridla,
  • Nový plynový kotol a nové radiátory,
  • Nová kuchynská linka a nové podlahy,
  • Vymenené okná za euro okná,
  • Krb v izbe na prízemí,
  • Nový gabiónový plot aj s elektrickou posuvnou bránou.

 

Rozdelenie domu:

Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, WC a balkón. Na prízemí je jedna izba, kuchyňa a kúpeľňa s WC, celé prízemie má znížené stropy na 2,1m. Na prízemí je jedna izba, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Kuchyňa je priestranná, takže sa Vám tam vojde aj jedálenský stôl. V izbe sa nachádza krb.

V suteréne sa nachádza jedna miestnosť, ktorá slúži na odkladanie vecí a tiež dreva do krbu. 

Vedľa domu je letná kuchynka v ktorej je aj plynový kotol a funkčná kuchynská linka. Ideálne miesto na prípravu vecí pre grilovanie. Na pozemku stojí aj samostatná garáž, ktorá teraz slúži skôr ako sklad pre kosačku a bicykle, no vojde sa tam aj auto a nejaký odkladací priestor pre náradie.   

 

Pozemok:

Pozemok má rozlohu 358 m2 a má gabiónové oplotenie, automatickú vstupnú bránu pre autá na diaľkové ovládanie a teréne úpravy. Na pozemku je zámková dlažba a upravený trávnik, čo poskytuje príjemné prostredie pre relax. Je tu priestor pre vonkajšie posedenie či menšiu záhradku, prípadne vyvýšené záhony.

 

Lokalita:

Obec Vajkovce je prvá dedina za Košicami. Ponúka pokojné bývanie na dedine no zároveň aj rýchlu dostupnosť do mesta či na diaľnicu. Dom je vzdialený 1,5 km od diaľničného privádzača pri obci Budimír. V obci je základné vybavenie – obecný úrad, obchody, materská škola, kostol. Všetky ostatné služby nájdete v Budimíre. Vajkovce sú obklopené krásnou prírodou. Do Košíc sa dostanete aj prímestskou SAD dopravou.  

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

 

Obec
Vajkovce
Rozloha
80 m2
Balkón
loggia
Stav domu
rekonštrukcia
Rozloha pozemku
358 m2
Cesta
asfaltová
175 000 €
Poznámky