Predaj rodinného domu, Na kope, Myslava

Obec
Košice
Mestská časť
Myslava
Ulica
Na Kope
Rozloha
200 m2
Materiál
kváder, tehla
Stav domu
pôvodný
Rozloha pozemku
947 m2
400 000 €
Predané 01.08.2023

Ponúkame na predaj rodinný dom s 5 izbami, 2 kuchyňami, garážou a terasou v Myslave. Dom sa nachádza na ulici Na kope, ulica hneď za Freshom. Je v udržiavanom pôvodnom stave na nádhernom 9 árovom rohovom pozemku.

 

Základné informácie: Dom bol dokončený v roku 1970 a odvtedy už prešiel niekoľkými zmenami a rekonštrukciami. Posledné stavebné úpravy sú z roku 2000. Postavený je z kvádra a tehly na železobetónových základoch. Strecha je rovná plechová, bez pôjdu. Dom je rozdelený na tri podlažia – pivničné priestory, prízemie a prvé poschodie. Vedľa domu je postavená garáž. Celková úžitková plocha domu je 200 m2, rozdelenie je znázornené na pôdoryse domu.

 

Pivničné priestory sú rozdelené na viacero menších priestorov o celkovej rozlohe 74 m2. Je tu technická miestnosť, kotolňa aj vstup do garáže. Dom je vykurovaný plynovým kotlom.

Prízemie má úžitkovú rozlohu 63 m2 a nachádzajú sa tu dve spálne, hala, kúpeľňa a kuchyňa. V jednej izbe je krb. Na tomto podlaží je aj terasa, na ktorú sa vstupuje z dvora.

Prvé poschodie má úžitkovú plochu 66 m2. Sú tu dve spálne, obývačka, kúpeľňa, kuchyňa a špajza.

 

Každé poschodie má samostatný vstup. Aktuálne podlažia nie sú prepojené schodiskom, to sa ale dá dorobiť. Dom je v pôvodnom stave a je ho možné prerobiť podľa Vašich predstáv. Či budete chcieť robiť len rekonštrukciu interiéru alebo sa pustíte do prístavby a zväčšenia domu je len na Vás. 

Pozemok je rohový a  mierne svahovitý. Rozlohu má 947 m2 a je oplotený. Nachádzajú sa na ňom staršie stavby hospodárskeho charakteru. Na pozemku sú prípojky pre všetky inžinierske siete – vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn a aj studňa.

 

Dom sa prerobiť na moderný dom s terasa aj pri zachovaní súčasného pôdorysu domu. Medzi fotografiami domu pripájame aj vizualizáciu domu po rekonštrukcii.

 

Lokalita: Myslava sa nachádza hneď za mestskou časťou KVP, má z mestom MHD spojenie. Časť kde sa nachádza tento dom je v podstate slepá ulička. Je to tichá časť, ktorá poskytuje pokojné bývanie. Potraviny sú na začiatku ulice, do lesa to máte doslova pár minút a v okolí sú sami dobrí susedia.

Obec
Košice
Mestská časť
Myslava
Ulica
Na Kope
Rozloha
200 m2
Materiál
kváder, tehla
Stav domu
pôvodný
Rozloha pozemku
947 m2
400 000 €
Predané 01.08.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím