Predaj budúcich stavebných pozemkov

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Rozloha pozemku
645 m2
Inžinierske siete
bez sieti
Typ pozemku
rovinaty
29 995 €

Ponúkame investičnú príležitosť na kúpu budúcich stavebných pozemkov. Ich predajné ceny sú len zlomkom dnešných cien za stavebné parcely. Naše ponúkané pozemky sa nachádzajú v lokalite Krásna – Košice. V navrhovanom územnom pláne sú určené na výstavbu rodinných domov.

 

Mestská časť Krásna sa bude naďalej rozrastať v nasledujúcich rokoch. Podľa navrhovaného územného plánu majú pribudnúť nie len domy, ale aj objekty občianskej vybavenosti (školy, obchody), tiež parky a obchodné centrá. Plánovaná je tiež výstavba nových ciest, ktoré prepoja Krásnu a centrum mesta. Dôležité je, že navrhované cesty kompletne obchádzajú Krásnu a aj mestskú časť Nad Jazerom. Všetky pozemky na cesty sú vo vlastníctve mesta Košice.

 

Navrhovaný územný plán si viete pozrieť na tejto adrese: http://www.uzemneplany.sk/upn/kosice/uzemny-plan-mesta/stav-zmien-a-doplnkov-2017/vykres/komplexny-urbanisticky-navrh

 

Dnes sú pozemky vedené ako orné pôdy v extraviláne obce. Existujúca výstavba rodinných domov je vzdialená cca 200 m. Plánovaná je celá nová časť mesta – Košice Východ.

 

Prečo je to vhodná investičná príležitosť:

 

Stavebné pozemky sa dnes v Krásnej predávajú v cenách od 100 do 130 € za m2. Cena sa líši podľa sietí, prístupovej cesty a rozlohy. Pozemky, ktoré ponúkame my sú v cenách od 26 € do 47 € za m2.

Tieto pozemky majú zvýhodnenú cenu, kvôli času. Nie sú to pozemky, na ktorých môžete stavať o rok či dva. Na týchto pozemkoch sa bude môcť stavať o 5 možno o 10 rokov. No ak si svoju či budúcnosť svojich detí plánujete dopredu, tak toto sú pozemky práve pre Vás.

Je to lepšia investícia, ako keby ste svojim deťom platili detskú poistku 20 rokov ako štartovné do života. Takto im viete dať pri dospelosti stavebný pozemok, na ktorom môžu buď stavať svoj dom alebo ho predať. A keď sa pozrieme ako išli hore ceny nehnuteľností v poslednom období, tak to môže byť celkom dobrý darček k dospelosti dieťaťa.

 

Parcely ponúkame v lokalitách na Záhumní, Pri lokalite Na Hore a pri Rešovom Majeri.

 

Záhumnie. Pozemok s rozlohou 645 m2 (rozmery 25 x 25,8 m) je vzdialený od existujúcej výstavby rodinných domov a asfaltovej cesty len 170 m. K pozemku patrí tiež podiel na spoločnej ceste. Je to rovinatý typ pozemku, dnes vedený ako orná pôda.

 

Cena pozemku je: 29 995,- EUR

 

 

Pri lokalite Na Hore. Pozemok s rozlohou 834 m2 (28 x 29,8 m) je vzdialený od asfaltovej cesty 280 m. Najbližšie rodinné domy sú vzdialené 380 m. K pozemku patrí tiež podiel na spoločnej ceste. Je to rovinatý typ pozemku, dnes vedený ako orná pôda.

 

Cena pozemku je: 32 530,- EUR

 

 

Rešov Majer. Pozemok s rozlohou 1 151 m2 (šírka pozemku je 39 m, dĺžka je rôzna) je od Majera a existujúcej výstavby 200 m. K pozemku patrí tiež podiel na spoločnej ceste. Je to mierne zvlnený typ pozemku, dnes vedený ako orná pôda.

 

Cena pozemku je: 30 000,- EUR

 

Ak si plánujte svoju budúcnosť, tak sa príďte pozrieť na pozemky v Krásnej. Je to lepšie ako držať peniaze na účte.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Rozloha pozemku
645 m2
Inžinierske siete
bez sieti
Typ pozemku
rovinaty
29 995 €
Poznámky