Predaj - 4 izbový byt v pôvodnom stave, Ovručská ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Ovručská
Počet izieb
3
Rozloha
77 m2
Poschodie
1. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
Stav domu
Zateplený
130 000 €

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou. Nachádza sa na Ovručskej ulici, Dargovských hrdinov – Furča. Košický typ bytu je na okraji mestskej časti hneď vedľa Lesoparku. 

 

Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom sú pivnice), patrí k nemu pivnica a loggia. Byt má rozlohu 77 m2, 3 nepriechodné izby, obývačku, kuchyňu, kúpeľňu, wc a veľkú chodbu. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Bytový dom je zateplený.

 

Byt ponúka viaceré možnosti rekonštrukcie, preto si myslíme, že je to vhodný typ bytu aj pre Vás. Či už preferujete samostatnú kuchyňu alebo kuchyňu spojenú s obývačkou, menšiu kúpeľňu alebo veľkú kúpeľňu s rohovou vaňou a oknom, v tomto byte to nie je problém. Priestranné izby, veľká chodba a dobrá lokalita robia tento byt zaujímavým pre rodiny s deťmi.

 

Ovručská ulica sa nachádza na okraji mestskej časti preto poskytuje pokojné bývanie. V úplnej blízkosti nájdete detské ihriská, škôlku, základnú školu, potraviny a Lesopark. V pešej dostupnosti sú gymnázium, poliklinika, fitness centrá a veľa iného. Lesopark je od bytu doslova 100 metrov.

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Ovručská
Počet izieb
3
Rozloha
77 m2
Poschodie
1. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
Stav domu
Zateplený
130 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím