Predaj 3 izbového rekonštruovaného bytu, Košice - Furča

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Bašťovanského
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
7/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
165 000 €
Predané 25.02.2022

 

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s peknými výhľadmi na mesto a prírodu. Byt sa nachádza na ulici Bašťovanského na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča), Košice. Ideálny byt pre rodinu alebo ako investícia. Veľkou výhodou je aj pohodlné parkovanie počas celého dňa.

 

Základné informácie: Byt s rozlohou 67 m2 sa nachádza na 7. poschodí z 8. K bytu patrí aj loggia a pivnica. Orientácia bytu je na juh a sever. Byt bol kompletne rekonštruovaný pred 10 rokmi: nové jadro, nové rozvody vody, elektriny a odpadu, nové podlahy, obklady, sanita a kuchynská linka. Dispozičnou zmenou sa presunula kuchyňa a kúpeľňa. V byte bol vytvorený šatník a v kúpeľni je okno.

 

Z loggie je nádherný výhľad na celé mesto. Vďaka rozmerom loggie si na nej viete dopriať rannú alebo večernú kávu. Obývačka vďaka spojeniu s kuchyňou ponúka moderne riešený priestor pre oddych a zábavu.

 

Byt sa momentálne prenajíma 3 študentkám. Byt je možné kúpiť aj s nájomníčkami a pokračovať v nájomnej zmluve (nie je to podmienka). Predáva sa aj s nábytkom tak, ako je na fotografiách. Tiež je to pravdepodobne jediná ulica v Košiciach, kde zaparkuje aj večer a pred blokom. Vedľa bloku boli vytvorené dodatočné parkovacie plochy. Vnútroblok ponúka skvelé miesto pre bezpečnú zábavu s deťmi.

 

Bytový dom je zateplený, prebehla rekonštrukcia strechy a výmena stúpačiek. Bytový dom má energetický certifikát B. Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

 

Lokalita: Ulica Bašťovanského sa na nachádza v strede mestskej časti Dargovských hrdinov. V blízkosti sú potraviny, drogéria a iné menšie obchody. Cez cestu je poliklinika, lekáreň a pošta. Na sídlisku je niekoľko škôlok, základných škôl a tiež stredné školy – gymnázium Exnárova a SSOŠ Postupimská. Pri bloku je veľa možností na trávenie spoločného času s deťmi – ihriská, cyklodráha, sánkovanie v zime či prechádzky v lesoparku.

MHD linkami 71, 72, 55, 54, 17 a 15 sa dostanete bez problémov do celého mesta.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Bašťovanského
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
7/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
165 000 €
Predané 25.02.2022
Poznámky