Predaj 3 izbového bytu v pôvodnom stave, Zombova ulica, KVP

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Zombova
Počet izieb
3
Rozloha
70 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
140 000 €

Ponúkame na predaj klasický 3 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou. Nachádza sa Zombovej ulici - uprostred mestskej časti KVP.

 

Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom sú pivnice), patrí k nemu pivnica a loggia Byt má rozlohu 70 m2, 3 nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc a veľkú chodbu. Vďaka priestranným izbám a veľkej chodbe poskytuje viaceré možnosti pri rekonštrukcii. Je to ideálny byt pre rodinu s deťmi.

 

Byt je pôvodnom stave s pôvodnými oknami. Je pripravovaná rekonštrukcia bytového domu vrátane výťahov.

Zombova ulica poskytuje pokojné bývanie bez rušnej dopravy pod oknami. V blízkosti sú viaceré detské ihriská, veľa zelene v okolí a množstvá aktivít pre všetky rodiny. Nachádza sa v strede sídliska KVP, hneď vedľa vnútorného obchvatu Košíc. Jednoduchá dostupnosť autom do mesta alebo mimo mesto. MHD Vás pohodlne a bez prestupovania dostane takmer do celého mesta. Kúsok od bytu sú potraviny Billa, reštaurácia, banky, fitness centrom a ďalšie prevádzky. Za pár minút môžete byť peši v lese za mestom na prechádzke alebo brázdiť bicyklom okolie. Na KVP nájdete tiež polikliniku, súkromnú polikliniku, škôlky, školy, bilingválne vzdelávacie inštitúcie, športoviská, jazdiareň a dokonca aj zimný štadión.

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Zombova
Počet izieb
3
Rozloha
70 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
140 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím