Predaj 3 izbového bytu v pôvodnom stave, Zombova ulica, KVP

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Zombova
Počet izieb
3
Rozloha
70 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
160 000 €

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, ktorý má ideálnu kombináciu stavu, rozlohy a polohy. Nachádza sa uprostred sídliska, je priestranný a po rekonštrukcii bude vyhovovať každému. Sme si istí, že Vás tento byt osloví.

 

Náš 3 izbový priestranný byt sa nachádza na Zombovej ulici v mestskej časti KVP. Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom sú pivnice) a patrí k nemu pivnica a loggia Byt má peknú rozlohu 70 m2, 3 nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc a veľkú chodbu. Vďaka priestranným izbám a veľkej chodbe poskytuje viaceré možnosti pri rekonštrukcii. Je to ideálny byt pre rodinu s deťmi.

Zombová ulica poskytuje pokojné bývanie s blízkosťou viacerých detských ihrísk, veľa zelene v okolí bytu a množstvá aktivít pre všetky rodiny, ktoré radi trávia spoločný čas aktívne. Nachádza sa v strede sídliska KVP, hneď vedľa vnútorného obchvatu Košíc. Dostupnosť autom do mesta alebo mimo mesto je absolútne bezproblémová. MHD Vás pohodlne a bez prestupovania dostane takmer do celého mesta. Kúsok od bytu je Billa s reštauráciou, bankami, fitness centrom a ďalšími prevádzkami. Za pár minút môžete byť peši v lese za mestom na prechádzke alebo brázdiť bicyklom okolie. Na KVP nájdete tiež polikliniku, súkromnú polikliniku, škôlky, školy, bilingválne vzdelávacie inštitúcie, športoviská, jazdiareň a dokonca aj zimný štadión.

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Zombova
Počet izieb
3
Rozloha
70 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
160 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím