Predaj 3 izbového bytu v pôvodnom stave, na dobrom mieste, KVP

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Zombova
Počet izieb
3
Rozloha
64 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
173 000 €

 

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave s veľkým potenciálom na dobrej adrese. Náš byt sa nachádza na ulici Zombova, na sídlisku KVP, vedľa potravín Billa. Je to šikovný 3 izbový byt, ideálny pre menšie rodiny.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 64 m2 a nachádza sa na 1. poschodí a patrí k nemu pivnica a šikovná loggia. Dispozične má byt obývačku, 2 spálne, kuchyňu, kúpeľňu, wc a veľkú chodbu. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

 

Medzi fotografiami k inzerátu nájdete aj náš návrh ako krásne by sa dal tento byt prerobiť. Biela moderná kuchynská linka zväčší priestor a pojme všetky vstavané spotrebiče. V kúpeľni je priam ideálny priestor pre sprchovací kút so skleneným dverami, ktorý prevzdušní priestor a Vy získate kúpeľňu z 21. storočia. Kúpeľňa môže byť krásne doplnená o moderné skrinky. Obývačka zariadenia v minimalistickom štýle s jednoduchým gaučom a dominantným stropným svetlom vyzerá ako keby ju niekto vystrihol z dizajnérskeho katalógu. Do obývačky odporúčam posuvné balkónové dvere po celej šírke steny.

 

Po rekonštrukcii bude tento byt ideálnym domovom pre rodinu s deťmi. Tiché bývanie s blízkosťou detských ihrísk, škôl a množstvá aktivít pre všetky rodiny, ktoré radi trávia spoločný čas aktívne.

 

 

Lokalita: Zombova ulica sa nachádza v strede sídliska KVP, hneď vedľa vnútorného obchvatu Košíc. Dostupnosť autom do mesta alebo mimo mesto je absolútne bezproblémová. MHD Vás pohodlne a bez prestupovania dostane takmer do celého mesta. Za blokom sú hneď dve detské ihriská, veľa zelene. Kúsok od bytu je Billa s reštauráciou, bankami, fitness centrom a ďalšími prevádzkami. Za pár minút môžete byť peši v lese za mestom na prechádzke alebo brázdiť bicyklom okolie. Na KVP nájdete tiež polikliniku, súkromnú polikliniku, škôlky, školy, bilingválne vzdelávacie inštitúty, športoviská a dokonca aj zimný štadión.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Zombova
Počet izieb
3
Rozloha
64 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
173 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím