Predaj 2 izbového tehlového bytu

Obec
Trebišov
Ulica
Komenského
Počet izieb
2
Rozloha
62 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
Stav domu
Rekonštruovaný
48 000 €
Predané 21.12.2019

Predávame 2 izbový byt na Komenského ulici v meste Trebišov. Je to tehlový čiastočne rekonštruovaný byt s parkovaním vo dvore. Hlavné charakteristiky bytu:

 

  • Uzavretý dvor,
  • Menej susedov, kľudnejšie bývanie,
  • Tehlový byt s priamym vstupom do bytu,
  • K bytu patrí aj špajza,
  • Možnosť využitia dvora pri bytovom dome,
  • Možnosť kúpy aj na hypotéku,
  • Predajom voľný.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na ulici Komenského na 1. poschodí.  Je to dvojizbový byt s rozlohou 62 m2. K bytu patrí aj špajza na prízemí, nemá balkón. Dispozične je rozdelený na 2 samostatné a nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu s wc, chodbu, špajzu a schodisko. Kúpeľňa prešla rekonštrukciou, kde bola menená sanita, nové rozvody vody a elektriny. V byte je tiež nová kuchynská linka. Izby sú v pôvodnom stave  s parketami.

 

Byt je vykurovaný plynovými gamatkami. Kúrenie je možné prerobiť na centrálne s plynovým kotlom a radiátormi. Teplá voda je ohrievaná plynovým prietokovým ohrievačom. Vďaka tomu má byt nízke nájomné a platíte iba za reálne spotrebované média.

 

Byt je umiestnený na prvom poschodí bytového domu. V dome sú len 4 byty, dva na prízemí a dva na poschodí. Každý z bytov má samostatný vchod. Bytový dom je zateplený a má novú strechu. Nachádza sa v uzavretom dvore. Parkovanie je priamo vo dvore. K dispozícii je aj staršia garáž.

 

Na dvore je možnosť pestovať kvety, či posedieť v lete s priateľmi pri víne alebo grile.

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Komenského ulici oproti gymnáziu.  V blízkosti sú potraviny Tesco, reštaurácie, nemocnica a ďalšie služby uľahčujúce život v meste...

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Trebišov
Ulica
Komenského
Počet izieb
2
Rozloha
62 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
Stav domu
Rekonštruovaný
48 000 €
Predané 21.12.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím