Predaj 2 izbového bytu s loggiou

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Bruselská
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
1. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
Stav domu
Zateplený
71 000 €
Predané 26.11.2018

Predávame priestranný 2 izbový byt v OV na Bruselskej ulici v mestskej časti Košice – Ťahanovce. Byt je v pôvodnom stave, ale s murovaným jadrom a plastovými oknami. Hlavné výhody bytu sú:

 

  • Priestranný byt s veľkými izbami,
  • Je v pôvodnom stave,
  • Má šatník, loggiu aj pivnicu,
  • Dobrá lokalita a dobrá dostupnosť do mesta,
  • Za blokom je množstvo zelene,
  • Vhodný aj na prenájom,
  • Z okna sa nepozeráte na susedov.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 52 m2, nachádza sa na 1. poschodí s výťahom . K bytu patrí aj pivnica a loggia. Okná sú orientované na sever a juh. V byte sú plastové okná a pôvodné murované jadro. Inak je byt v pôvodnom stave. Dispozične má byt dve samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu, šatník, wc a chodbu. Byt je v osobnom vlastníctve – avšak na kúpu je nutná hotovosť.

 

Bytový dom je zateplený, má novú strechu. 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Bruselskej ulici. V blízkosti je Lidl, pošta, obchody, poliklinika a základná škola. Ak ste sa rozhodli pre bývanie na Ťahanovciach, na ulici Bruselská sa Vám bude páčiť. MDH spoje, s ktorými sa dostanete do celého mesta - 10, 18, 25, 27, 36, 51, 54, 56. Všetky obchody a školy v blízkosti. Z okien vidíte dvor a zeleň. K tomu najlepšie parkovanie na celých Ťahanovciach - pri pošte.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Bruselská
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
1. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
Stav domu
Zateplený
71 000 €
Predané 26.11.2018
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím