Predaj 1 izbového bytu s dvoma loggiami

Rezervované 01.JPG
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Tyršovo nábrežie
Počet izieb
1,5
Rozloha
48 m2
Poschodie
1. z 12.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
2 x loggia
Materiál
Panel
92 000 €

Ponúkame na predaj priestranný 1 izbový byt na ulici Tyršovo nábrežie – Košice, Staré mesto. Byt je v pôvodnom stave s 2 loggiami. Je ideálny pre ľudí, ktorí si chcú zrekonštruovať byt podľa seba a bývať v centre mesta. Vďaka svojej polohe je vhodný aj na následný prenájom.

 

Základné informácie - Ponúkaný 1 izbový byt má rozlohou 48 m2 (z toho 8 m2 je plocha loggií). Nachádza sa na regulárnom 1. poschodí z 13, v bytovom dome sú dva výťahy (jeden je nákladný). Byt má 2x loggiu a pivnicu. Dispozícia bytu je – izba, kuchyňa, kúpeľňa, wc a chodba. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami.

 

Bytový dom je zateplený, má novú bránu, rekonštruované spoločné priestory a dva nové výťahy.

 

Výhoda tohto bytu je v tom, že je v pôvodnom stave. Nový majiteľ si ho nie lenže môže zrekonštruovať podľa vlastných predstáv, ale tiež ho môže prerobiť na 1,5 izbový byt. Dokonca je možné byt zväčšiť o plochu  jednej loggie.

 

Lokalita: Tyršovo nábrežie sa nachádza v centre mesta oproti Národnej banke Slovenska – iba necelých 10 minút pešej chôdze od Hlavnej ulice. Táto obľúbená lokalita ponúka všetko pre komfortné bývanie v centre. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, cukrárne, škôlky, základné a stredné školy, detské ihriská, či nemocnica. Neďaleká autobusová zastávka ponúka vynikajúce MHD spojenie s celým mestom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Tyršovo nábrežie
Počet izieb
1,5
Rozloha
48 m2
Poschodie
1. z 12.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
2 x loggia
Materiál
Panel
92 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím