Pražský 1 iz. byt s výhľadom na celé mesto

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Kurská
Počet izieb
1
Rozloha
43 m2
Poschodie
4. z 7.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
77 000 €
Predané 14.03.2020

Predávame 1 izbový byt s panoramatickým výhľadom na Košice. Tento 1 izbový byt sa nachádza na Kurskej ulici na začiatku sídliska Dargovských hrdinov - Furča. Hlavné charakteristiky bytu sú:

 

  • Výborne udržiavaný pôvodný stav,
  • Osobné vlastníctvo - možnosť kúpy na hypotéku,
  • Nádherný výhľad na mesto,
  • Možnosť prerobenia na 1,5 izbový byt,
  • Blízkosť detských ihrísk, obchodov a mhd zastávok,
  • V okolí je veľa zelene.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 7. Rozloha bytu je 43 m2 plus plocha loggie. K bytu patrí kumbál pred bytom a pivnica. Dispozične má byt izbu, kuchyňu, kúpeľňu, wc, chodbu a loggiu. Loggia je orientovaná na juho-západ s výhľadom na mesto. Byt ma plastové okná, inak je v pôvodnom stave.

 

Bytový dom je zateplený, má rekonštruovanú strechu, spoločné priestory a nový výťah. Mesačné náklady pre správcu sú do 120 Eur.

 

Ponúkame Vám na predaj byt, ktorý je hneď obývateľný bez nutnosti okamžitých investícií. Po rekonštrukcii ho je možné prerobiť na moderný 1,5 izbový byt so samostatnou spálňou a kuchyňou spojenou s obývačkou. Z loggie je krásny výhľad na mesto. Je to ideálne miesto pre mladých ako prvé vlastné bývanie.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je ho možné kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. Na byte nie sú žiadne ťarchy ani úvery.

Lokalita: Byt na ulici Kurská je na okraji mestskej časti Dargovských hrdinov. Parkovanie je pred blokom. V okolí je veľa mestskej zelene, či ihrísk. V blízkosti je Lidl.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Kurská
Počet izieb
1
Rozloha
43 m2
Poschodie
4. z 7.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
77 000 €
Predané 14.03.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím