Praktický 1,5 izbový byt na začiatku Jazera, Bukovecká ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Bukovecká
Počet izieb
1,5
Rozloha
39 m2
Poschodie
2/7
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
nie
93 000 €
Predané 21.05.2021

 

Ponúkame na predaj praktický 1,5 izbový byt na začiatku mestskej časti Nad jazerom na ulici Bukovecká. Tento príjemný byt je ideálny ako štartovací byt pre mladých, taktiež je vhodný ako investícia na dlhodobý prenájom. Dobrá dostupnosť do centra mesta či do prírody za oddychom a dostatok parkovacích miest - to ocení väčšina záujemcov.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 39 m2, patrí k nemu kumbál pred bytom a pivnica. Byt nemá loggiu ani balkón. Nachádza sa na dobrom 2. poschodí zo 7. Byt je orientovaný na východ. Dispozične má byt kuchyňu spojenú s obývačkou, samostatnú spálňu, kúpeľňu spojenú s wc a priestrannú chodbu. Bytový dom je zateplený a má energetický certifikát B. Bytový dom disponuje novým výťahom. Správca je SBD IV na Levočskej ulici.

 

Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2013. Má novšiu kuchynskú linku, plastové okná, plávajúcu podlahu, nové radiátory a interiérové dvere. Jadro je murované, sanita, obklady a elektrické rozvody v celom byte sú nové. Byt sa predáva s nábytkom a elektrospotrebičmi, ktoré sú na fotografiách.

 

Je to ideálny byt pre jednotlivcov, mladé páry, starších ľudí či na prenájom. Byt je predajom voľný a ihneď obývateľný. Vďaka svojej polohe poskytuje pohodlné bývanie. Má dobrú dostupnosť do mesta (žiadne ranné zápchy), možnosť oddychu pri jazere či blízkosť obchodov do 100 metrov od bytu. Je to bývanie, ktoré sa Vám zapáči.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. 

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Bukoveckej ulici na začiatku sídliska Nad jazerom. Aj keď ste na “Jazere“ tak do mesta je to len 5 zastávok. Parkovanie máte priamo pred vchodom (existujúce parkovisko pred blokom bolo rozšírené). V okolí je viacero možností na športovanie a rekreáciu – jazero (plávanie, člnkovanie, opaľovanie, rybárčenie), cyklotrasa (bicykel, beh, korčule) a mnoho iného. V blízkosti je zdravotné stredisko, pošta, lekáreň, potraviny, banky a iné.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Bukovecká
Počet izieb
1,5
Rozloha
39 m2
Poschodie
2/7
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
nie
93 000 €
Predané 21.05.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím