Pôvodný stav s loggiou, 4 izby na ul. Slobody – Terasa

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Slobody
Počet izieb
4
Rozloha
81 m2
Poschodie
1/6
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
175 000 €
Predané 09.12.2021

 

V predaji 4 izbový byt v pôvodnom stave s rozlohou 81 m2 a patrí k nemu loggia, pivnica a má aj šatník. Byt sa nachádza na ul. Slobody v mestskej časti Košice – Západ, Terasa. Nachádza sa na regulárnom 1. poschodí s orientáciou na východ a západ.

 

Byt má plastové okná, inak je v udržiavanom pôvodnom stave. Bytový dom je zateplený (energetický certifikát B), má rekonštruované spoločné priestory, novú bránu a nový výťah, ktorý stojí na poschodí priamo pred vchodovými dverami do bytu.

 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

iframe

 

To, ako je možné tento byt zrekonštruovať, si viete pozrieť na stránke: www.realitnymaklerkosice.sk/detail-inzeratu/na-predaj-4-iz-byt-na-ul-slobody-terasa

 

Byt sa nachádza na ulici Slobody priamo nad Magistrátom mesta Košice. Cez cestu je Lidl, OC Galéria a Poliklinika Západ. MHD spojenia s celým mestom. Parkovanie bezproblémové - priamo pred bytovým domom. V blízkosti sú aj škôlky (Nešporová, Muškátová, Ľudová ulica), základné školy (ul. Slobody, Hronská), Katkin park, športoviská, CVČ a veľa iných miest na aktivity pre rodičov s deťmi.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Slobody
Počet izieb
4
Rozloha
81 m2
Poschodie
1/6
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
175 000 €
Predané 09.12.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím