Novostavba rodinného domu, Na hore, Krásna

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Ulica
Vínna
Stav domu
Novostavba
Rozloha pozemku
600 m2
400 000 €

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v Krásnej v časti Na hore. Dom sa nachádza na ulici Vínna, má tri spálne, nádhernú zimnú terasu a tiež garáž, altánok s grilom a pekný anglický trávnik so zavlažovaním. Pozemok je celý oplotený, má rozlohu 600 m2 a je pripojený na všetky inžinierske siete.

 

Základné informácie: Dom bol kolaudovaný v roku 2011 a je to samostatne stojaci nepodpivničený dom s jedným podlažím – bungalov. Postavený je na železobetónovej doske s hydroizoláciou, steny sú ytong, strop je väzníkový s menšou úložnou plochou, strecha je pálená škridla Mediteran.  Vykurovanie domu je prostredníctvom elektrických radiátorov a klimatizácie, ohrev teplej vody je prostredníctvom bojlera. Reálne náklady na prevádzku domu so štvorčlennou rodinou sú 130 eur mesačne.

 

Interiér domu: Dom je rozdelený na tri spálne, obývačku s kuchyňou, kúpeľňu s toaletou a chodbu. Kuchynská linka je v tvare písmena “G“ a sú v nej zabudované spotrebiče – rúra, varná doska, umývačka riadu a mikrovlnná rúra. V manželskej spálni je vstavaná skriňa, druhá sa nachádza na chodbe. V dome sú plávajúce podlahy, obložkové zárubne, sieťky proti hmyzu na oknách, tri klimatizačné jednotky, piecka na pelety v obývačke. Z obývačky je výstup na zimnú záhradu.

Exteriér: Zimná záhrada je ideálne miesto na relax, či posedenie s priateľmi v každom ročnom období. Môžete na nej mať aj infra saunu alebo vírivku. Vďaka posuvným dverám ju viete takmer celú otvoriť. Vďaka dobrým sklám a západnej orientácii tam nie je zima ani v decembri. Na konci anglického trávnika sa nachádza murovaný altánok s grilom. Na pozemku sa tiež nachádza aj priestranná garáž. Vedľa garáže je aj prístrešok na odkladanie rôznych potrebných vecí. Od cesty ku garáži vedie zámková dlažba. Celý dvor je udržiavaný vrátane malej predzáhradky vprede domu. Dom od cesty oddeľujú celoročne zelené tuje.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní pozemku.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Ulica
Vínna
Stav domu
Novostavba
Rozloha pozemku
600 m2
400 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím