Novostavba – 3 izbový byt na Novej Terase, Fatranská ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Fatranská
Počet izieb
3
Rozloha
77 m2
Poschodie
3
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
2 x loggia
235 000 €
Predané 20.04.2021

 

Na predaj 3 izbový byt s dvoma loggiami na Fatranskej ulici, v projekte Nová Terasa. Tento projekt je považovaný za jeden z najlepších developerských projektov v Košiciach. Kvalitne prevedená stavba, vynikajúca dostupnosť do mesta aj z mesta a výhody komunitného bývania, to sú jedny z dôvodov na kúpu tohto bytu. Vďaka svojej polohe je to ideálny byt pre rodiny s deťmi. Samostatný areál s minimom dopravy je bezpečným miestom pre Vás a Vašu rodinu.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 83 m2 (77 m2 byt a 6,5 m2 loggie), nachádza sa na 3 poschodí. Orientácia bytu je na východ. K bytu pátri jedna pivnica. Dispozične je byt rozdelený na kuchyňu s obývačkou, dve spálne, kúpeľňu, WC a dve loggie. V kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchovací kút a priestor pre práčku a sušičku.  

 

Interiér bytu bol dokončený v roku 2013. V byte je na mieru robená kuchynská linka vo vysokom lesku so vstavanými spotrebičmi a barovým pultom. Dokončovacie práce na byte boli realizované s dôrazom na kvalitu - sadrové omietky, vstavané skrine a obklad steny pri vchode. Pri vstupe do bytu sa nachádza šikovný šatník so zrkadlom. V celom byte sú plávajúce podlahy a dlažby. Plastové okná majú vonkajšie sieťky proti hmyzu. V byte ostáva Samsung klimatizácia s no wind  technológiou. Vodovodné batérie sú značky Hansgrohe.

 

Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2013. Nosná konštrukcia domu je železobetón a obvodové steny sú z tehly. Dom je zateplený a má priestranný výťah. Zálohové platby bytovému správcovi Bytex, pre štvorčelnú rodinu sú 140 eur.

 

K bytu je možné kúpiť dve samostatné vonkajšie parkovacie miesta. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo pod bytom, preto viete mať svoje autá na očiach. Miesta sa dajú predať aj samostatne.

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza v mestskej časti Košice Západ – Terasa na ulici Fatranská v projekte Nová Terasa. Priamo v areáli sú oddychové plochy s lavičkami. Z balkóna máte výhľad na detské ihrisko s kolotočmi, preliezkami na mäkkom povrchu. K dispozícií je pingpongový stôl.

 

Cena bytu: 235 000,- EUR

Cena za jedno parkovacie miesto 10 000,- EUR

Cena za byt a dve parkovacie miesta 255 000,- EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Fatranská
Počet izieb
3
Rozloha
77 m2
Poschodie
3
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
2 x loggia
235 000 €
Predané 20.04.2021
Poznámky