Novo-rekonštruovaný 1 izbový tehlový byt, Bencúrova ul., St. Mesto

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Bencúrova
Počet izieb
1
Rozloha
50 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
nie
115 000 €
Predané 07.05.2023

 

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v mestskej časti Staré mesto na ulici Bencúrova. Tento nádherný a kompletne rekonštruovaný tehlový byt sa nachádza len kúsok od centra mesta a Mestského parku. Vstup je cez uzavretý spoločný dvor.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 50 m2 (42 m2 byt a 8 m2 pivnica) a nemá loggiu ani balkón. Nachádza sa na 1. pochodí (pod bytom je byt) v bytovom dome bez výťahu. Dispozične má byt izbu, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné wc a chodbu so šatníkom. Kúrenie je riešené samostatne, prostredníctvom plynového kotla.

 

Byt bol kompletne rekonštruovaný v roku 2022. V byte je nová kuchynská linka so spotrebičmi, sanita v kúpeľni, dlažby, obklady a elektrické rozvody v celom byte. Nové vchodové dvere, interiérové dvere, obnovovali sa drevené parkety. Nová skriňa, udržiavaná kachľová pec, nové radiátory a príprava na šatník na chodbe. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, takže nebude potrebné opravovať nič najbližšie roky. Spotrebiče sú v záruke. 

 

Ideálny štartovací byt, či pre jednotlivcov alebo páry. Budúci majitelia ocenia pokojné bývanie, aj viac zelene v okolí bytu. Byt je však vhodný aj pre aktívnych ľudí, ktorý piatkové večery radi trávia s priateľmi v centre mesta. 

 

 

Lokalita: Bencúrova ulica sa nachádza v mestskej časti Staré Mesto v zástavbe rodinných domov. Poskytuje kľudné bývanie. Do centra mesta je 10 min pokojnou chôdzou, obchody, reštaurácie či mhd zastávky, všetko je v pešej dostupnosti. Neďaleko je Mestský park, Mestské kúpalisko, Tabačka a celé centrum mesta.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Bencúrova
Počet izieb
1
Rozloha
50 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
nie
115 000 €
Predané 07.05.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím