Novo-rekonštruovaný 1,5 izbový byt

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Ružová
Počet izieb
1,5
Rozloha
39 m2
Poschodie
9. z 10.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
nie je
116 500 €
Predané 18.08.2021

 

PREDANÉ

 

Ponúkame na predaj novo a kompletne rekonštruovaný 1,5 izbový byt na začiatku mestskej časti Terasa na ulici Ružová. Tento byt je ideálny ako štartovací byt pre mladých, taktiež je vhodný ako investícia na dlhodobý prenájom. Má vynikajúcu polohu a dobrú dostupnosť do centra mesta či nákupných centier.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 40 m2 a patrí k nemu kumbál pred bytom. Byt nemá loggiu ani balkón. Nachádza sa na 9. poschodí z 10, vďaka čomu sú z bytu nádherné výhľady na mesto. Orientácia bytu je na východ. Dispozične je byt rozdelený na kuchyňu spojenú s obývačkou, spálňu, kúpeľňu s WC. Bytový dom je zateplený a má energetický certifikát B. V dome sú dva výťahy – osobný a nákladný.

 

V byte sa práve skončila kompletná rekonštrukcia, ktorá pozostávala najmä z:

  • Rekonštrukcie jadra – murované steny, nové rozvody vody a odpadu,
  • Nová sanita v kúpeľni – vaňa, WC geberit, umývadlo so skrinkou,
  • Nová kuchynská linka vrátane spotrebičov – elektrická rúra, varná doska, digestor,
  • Nové radiátory, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere,
  • Nová elektrické rozvody v celom byte – meď,
  • Nové podlahy a znížené stropy s bodovými svetlami.

 

Do bytu si stačí priniesť vlastný nábytok a môžete si užívať príjemné bývanie v novom byte. Ak hľadáte vhodnú investíciu, tak by ste sa tiež mali prísť pozrieť na byt na Ružovej ulici. Vďaka svojej polohe a dispozícií je to priam ideálny byt na prenájom. Či ste mladý alebo tí skôr narodení, jednotlivec alebo pár, určite sa v tomto byte budete dobre cítiť.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Ružovej ulici na začiatku sídliska Košice – Západ (Terasa). Od centra mesta ste 3 zastávky MHD. Parkovanie máte priamo pred vchodom. V blízkosti máte OC Galériu, Fresh, Steel Arénu a viaceré menšie reštaurácie či fitness centrá. Do 5 minút ste na Moldavskej ulici, kde sú viaceré biznis centrá.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Ružová
Počet izieb
1,5
Rozloha
39 m2
Poschodie
9. z 10.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
nie je
116 500 €
Predané 18.08.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím