Priestranný 5 izbový rodinný dom

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Ulica
Ukrajinská
Rozloha
265 m2
Stav domu
čiastočne rek.
Rozloha pozemku
1583 m2
Cesta
asfaltová
235 000 €

Ponúkame 5 izbový rodinný dom v mestskej časti Košice - Krásna. Rodinný dom ma dve obytné podlažia, pivnicu, pôjd, dva balkóny, garáž a rozľahlý pozemok o veľkosti 1 583 m2. Výborný dom pre veľké rodiny, či ľudí, ktorí chcú mať aj pozemok pri dome.

 

Základné informácie: Samostatne stojaci dom so zastavanou plochou 115 m2 a úžitkovou plochou viac ako 265 m2. Dispozične má dom 5 samostatných izieb, halu, kuchyňu, dve kúpeľne, jedno WC, tri pivničné priestory, garáž, pôjd a dva balkóny. Orientácia domu je na juh a sever.

Dom bol skolaudovaný v roku 1976. Postavený je z kvádrov, tehál a želebetónových prekladov. Sedlová strecha bola rekonštruovaná, je zateplená a ako krytina je použitý poplastovaný plech. V dome sú plastové okná a čiastočne plávajúce podlahy. Vnútorné omietky a podlahy sú pôvodné, no v zachovalom stave. Menené boli rozvody vody a odpadu. V dome je ešte jeden komín, na ktorý možno napojiť krb.

 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete – mestský vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na vykurovanie domu sa používa plynový kotol a liatinové radiátory v izbách. Na ohrev vody slúži bojler.

 

Suterén: Do suterénu domu sa dá vojsť z domu schodmi alebo z vonku cez garážovú bránu. V suteréne sú celkovo 3 miestnosti a jedna garáž. Nachádza sa tu aj kuchynská linka a plynový kotol s bojlerom. Je tu darling na prívod vody zo studne. Suterén domu je suchý a bez vlhkosti.

 

Prízemie: Je tu priestranná obývačka, hala, kuchyňa, WC, kúpeľňa, špajza a balkón. V kúpeľni je priestor na vaňu aj sprchovací kút. Na prízemie je vstup priamo z vonku alebo zo suterénu domu. Vedľa kuchyne je prakticky umiestnená špajza. Na balkón sa dá dostať ako z obývačky, tak aj z kuchyne.  

 

Prvé poschodie: Na poschodí sú štyri spálne, kúpeľňa s wc, a balkón. Z chodby je výstup cez rebrík na pôjd. V spálňach sú stropy a šikmé časti stien obložené drevom.

 

Dom je v pôvodnom, no výborne zachovalom stave. Niektoré časti domu už prešli rekonštrukciou ako okná, strecha či rozvody vody. Dom sa dá užívať aj v súčasnom stave. Poskytuje ideálne bývanie pre ľudí, ktorí snívajú o veľkom dome s veľkým pozemkom v Košiciach. Na pozemku je dostatok priestoru na trampolínu, či provizórne ihrisko pre deti na loptové hry. Za domom je krásny priestor na altánok z krbom na nezabudnuteľné letné grilovačky s rodinou a kamarátmi. V skleníku môžete dopestovať BIO paradajky či jahody.

Pozemok: Dom je postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 1583 m2. Šírka pozemku je 18 m. Pozemok je umiestnený na začiatku Krásnej. Dom od cesty oddeľujú stromy. Pozemok má elektrickú, plynovú, vodovodnú a kanalizačnú prípojku. Na pozemku je vyvŕtaná studňa určená na polievanie záhrady. Za domom sú vysadené ovocné stromy, vonkajšia pivnica na uskladnenie zeleniny a ovocia, skleník a šopka.

 

Lokalita: Mestská časť Krásna je vstupná brána do Košíc. Poskytuje pokojné a pohodlné bývanie v rodinných domoch s výhodami mesta. V Krásnej je škôlka, škola, ihrisko, potraviny. V blízkosti je Hornád a cyklotrasy. MHD zastávka je 200 m od domu.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo pri vybavení úveru.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Ulica
Ukrajinská
Rozloha
265 m2
Stav domu
čiastočne rek.
Rozloha pozemku
1583 m2
Cesta
asfaltová
235 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím