Garsónka v pôvodnom stave na predaj, Postupimská

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Počet izieb
garsónka
Rozloha
24 m2
Poschodie
3/8
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
91 000 €
Predané 01.01.2011

 

Ponúkame na predaj klasickú garsónku s loggiou. Je v pôvodnom stave v mestskej časti Košice Dargovských hrdinov – Furča na Postupimskej ulici, číslo vchodu 2. Ideálny štartovací byt, či výhodná investičná príležitosť ako nájomný byt.

 

Základné informácie: Byt má rozlohou 24 m2 vrátane pivnice. K bytu patrí 4 m loggia. Nachádza sa na ideálnom 3. poschodí z 8., v bytovom dome s výťahom. Orientácia bytu je na západ. Byt je v pôvodnom stave. Bytový dom bol rekonštruovaný – nová strecha, zateplenie domu, spoločné priestory, zvončeky a nový výťah. Bytový dom má energetický certifikát B.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné kúpiť aj na hypotéku. Byt je ideálny na prenájom či už v pôvodnom stave, alebo po rekonštrukcii. Garsónku prenajmete stále. Vhodný je aj ako štartovací byt, keďže má nižšiu kúpnu cenu ako iné byty a tiež má aj nižšie náklady na správu.

 

Lokalita:  Postupimská ulica sa nachádza v strede mestskej časti Dargovských hrdinov. V blízkosti sa nachádzajú obchodné centrá – potraviny, lekárne, fitness centrá, reštaurácie. MHD spoje smer Tesco aj Aupark. Parkovanie pred blokom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Počet izieb
garsónka
Rozloha
24 m2
Poschodie
3/8
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
91 000 €
Predané 01.01.2011
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím