Na predaj 4 iz. byt na ul. Slobody – Terasa

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Slobody
Počet izieb
4
Rozloha
81 m2
Poschodie
1/6
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
1 €
Predané 09.12.2021

 

Aktuálne je v predaji 4 izbový byt v pôvodnom stave na ulici Slobody. Tento inzerát je reálnym príkladom toho, ako by sa tento byt dal rekonštruovať. Všetky obrázky v inzeráte sú vizualizácie rekonštrukcie bytu.

 

Základné informácie o byte:

Lokalita – Košice Západ – Terasa

Ulica – Slobody

Počet izieb – 4

Rozloha – 81 m2

Príslušenstvo – loggia, šatník a pivnica

Poschodie – 1/6

Orientácia – Východ, Západ

Výťah – áno

 

Bytový dom je zateplený (energetický certifikát B), má rekonštruované spoločné priestory, novú bránu a nový výťah, ktorý stojí na poschodí priamo pred vchodovými dverami do bytu.

 

Navrhovaná rekonštrukcia bytu: Preloženie kuchyne do obývačky a tak vytvorenie moderného prepojeného priestoru. Vďaka tomu vznikne priestor na veľkú a vzdušnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou a oknom. Šatníku sa dajú presunúť dvere do spálne a dať tam presklené dvere. Ledkové podsvietenie vie navodiť príjemnú atmosféru a nevyžaruje ani silne svetlo. Steny v izbách sme navrhli obložiť dekoratívnym dreveným alebo laminátovým obkladom. Byt tak získal jedinečný charakter a moderný vzhľad.

 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Inzerát k bytu a aj virtuálnu prehliadku bytu si viete pozrieť na stránke: www.realitnymaklerkosice.sk/detail-inzeratu/p-vodny-stav-s-loggiou-4-izby-na-ul-slobody-terasa

 

Lokalita: Byt sa nachádza na ulici Slobody priamo nad Magistrátom mesta Košice. Cez cestu je Lidl, OC Galéria a Poliklinika Západ. MHD spojenia s celým mestom. Parkovanie bez problémové priamo bytom. V blízkosti sú aj škôlky (Nešporová, Muškátová, Ľudová ulica), základné školy (ul. Slobody, Hronská), Katkin park, športoviská, CVČ a veľa iných miest na aktivity pre rodičov s deťmi.

 

Cena bytu: Dohodou

Cena za pôvodný stav: 175 000€

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Slobody
Počet izieb
4
Rozloha
81 m2
Poschodie
1/6
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
1 €
Predané 09.12.2021
Poznámky