Menší 3 izbový byt s loggiou, Tr. SNP, Košice

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Trieda SNP
Počet izieb
3
Rozloha
54 m2
Poschodie
9. z 10.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
102 200 €
Predané 14.05.2020

Predávame rekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou na Tr. SNP v mestskej časti Košice – Západ, Terasa. Byt má výbornú polohu a je v osobnom vlastníctve.

 

Základné informácie: Ponúkaný 3 izbový tehlový byt má rozlohou 54 m2. K bytu prislúcha tiež loggia a kumbál na chodbe. Nachádza sa na 9 poschodí z 10. Dispozične má byt 2 samostatné a nepriechodné izby, obývačku, kuchyňu, kúpeľňu spojenú s wc a chodbu. Okná sú orientované na západ. Celkové náklady pre 3 člennú rodinu sú 190 eur (zálohové platby za teplo, vodu, elektrinu a plyn). Bytový dom je zateplený, má novú bránu. Menený bol aj výťah a stúpačky.

 

V rámci rekonštrukcie boli v 2002 v byte robené:

  • plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba,
  • murované jadro, nová sanita a kuchynská linka,
  • elektrické rozvody v celom byte,
  • vchodové a interiérové dvere, vstavaná skriňa.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je ho možné kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. Je to ideálny byt pre páry či rodiny, ktoré hľadajú pokojné bývanie. Byt nepotrebuje takmer žiadne vstupné investície (maľovanie, vysprávky). Byt je predajom voľný do jedného mesiaca od podpísania kúpnych zmlúv a uhradenia kúpnej ceny.

Lokalita: Byt sa nachádza v blízkosti Magistrátu mesta Košice, cez cestu je OC Galéria. V blízkosti sú obchody, parky, športoviská, telocvične, škôlky, školy a MHD zastávky. Všetko, čo potrebujete k pohodlnému bývaniu. 

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Trieda SNP
Počet izieb
3
Rozloha
54 m2
Poschodie
9. z 10.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
102 200 €
Predané 14.05.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím