Hotový stavebný pozemok aj s kanalizáciou - Ruskov

Obec
Ruskov
Rozloha pozemku
1623 m2
110 000 €

Ponúkam na predaj stavebný pozemok, na ktorý sa Vám okrem domu zmestí aj záhrada a priestor na relax. Pozemok, na ktorom máte skutočný priestor pre sebarealizáciu a aj toľko potrebné súkromie na relax. Tichá ulica s minimom jazdiacich áut poskytuje ideálne miesto pre rodinu s deťmi.

Tento nádherný stavebný pozemok sa nachádza v obci Ruskov, 20 km od Košíc. Pozemok sa nachádza na začiatku novej slepej ulice. K pozemku aktuálne vedie spevnená cesta. Do jari 2024 však bude viesť k pozemku nová asfaltová cesta aj s chodníkmi, verejným osvetlením a optickým internetom. Nemusíte si kupovať žiadne podiely na ceste a nemusíte investovať ani euro navyše. Všetko je už v cene a zmluvne dohodnuté.

Ďalšia skvelá výhoda tohto pozemku sú siete. Na pozemku je už funkčná elektrická prípojka (už aj s elektromerom). Odpad je riešený najlepším spôsobom a síce kanalizáciou. Na pozemku je kanalizačná prípojka, ktorá je plne funkčná a môžete sa na ňu ihneď pripojiť. Na pozemku nájdete tiež prípravu na vodovodnú prípojku (ktorú budete môcť využiť v budúcnosti). Aktuálne je vodu potrebné riešiť cez studňu, čo je aj najlepší spôsob ako piť čistú a zdraviu prospešnú vodu bez chlóru a nečistôt.

Rozloha pozemku je 1623 m2 s približnými rozmermi 25 x 65 m. Na takomto pozemku viete mať nie len dom a parkovacie miesto pre tri autá, ale aj priestor na zábavu, relax či pestovanie plodín. Vedľa domu môžete mať nádhernú drevenú terasu, vonkajší bazén, či tenisové ihrisko. Futbal môžete hrať s deťmi priamo na vlastnom dvore. Ovocie chutí najlepšie priamo z vlastného stromu. Či už máte radšej jablká, slivky, hrušky či čerešne, tu môžete mať všetko. Môžete si tu urobiť vlastnú zenovú záhradu na relax po ťažkom dni. Na pozemku s takouto rozlohou nemusíte robiť kompromisy. Ak sa Vám nič z toho nechce tak si z dvora môžete urobiť najväčší anglický trávnik, ktorý Vám budú všetci závidieť, a ktorý pokosíte za hodinku.

Ak chcete hneď zajtra začať stavať Váš nový dom, tak môžete. Na pozemok je vydané stavebné povolenie na výstavbu nízkoenergetického rodinného domu typu bungalov. Ak si chcete postaviť iný dom, aj to sa dá. Na pozemku si môžete postavať dom podľa vlastných predstáv s maximálnymi rozmermi 10 m x 18 m zastavanej plochy. Stavať môžete dom typu bungalov alebo aj dvojpodlažný.

Cena: 110 000,- €

Obec Ruskov je vzdialená len 17 km od centra mesta Košice. K výjazdu z diaľnice pri Bidovciach je to 6 km. V obci je obecný úrad, základná škola, materská škôlka, potraviny (coop, fresh, lokálne), pizzeria, športová hala, futbalové ihrisko, detské ihriská, kaderníctvo, zmrzlina, pošta a veľa iného. V obci je tiež zdravotné stredisko – pediater, lekár pre dospelých, zubár a lekáreň. Obec má prímestské autobusové spojenie a tiež vlakovú zastávku.

Pre viac informácií a obhliadku kontaktujte: Tomáš - 0948 260 339

 

Obec
Ruskov
Rozloha pozemku
1623 m2
110 000 €
Poznámky