Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na KVP s príjemným výhľadom

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Dénešova
Počet izieb
1
Rozloha
70 m2
Poschodie
4. z 8
Stav bytu
Čiastočne zrekonštruovaný
Balkón
Loggia
102 000 €

Ing. Štefan GREGOR Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku KVP - Dénešova ul. (Košice II).

Byt má rozlohu 70 m2 a prislúcha k nemu lodžia (so vstupom z kuchyne) a pivnica na prízemí. Nachádza sa na ideálnom 4. poschodí v 8 poschodovom zateplenom bytovom dome s novým výťahom a stúpačkami. V najbližšej dobe je ešte naplánované zasklievanie lodžií. Vďaka svojej východnej (kuchyňa) a západnej orientácii (izby) je byt slnečný a poskytuje príjemný výhľad.

 

STAV A DISPOZÍCIA:

Byt je v zachovalom stave po niečo viac ako 15-ročnej čiastočnej rekonštrukcii. Murovaná kúpeľňa s rohovou vaňou je spojená s toaletou. Do kuchyne s lodžiou sa vstupuje z priestrannej obývacej izby. V 2 izbách bolo vymenené linoleum, v chodbe a kúpeľni je dlažba. Pred 2 rokmi boli vymenené vstupné bezpečnostné dvere a plastové okná v celom byte.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v okrajovej časti sídliska KVP. V blízkosti sa nachádzajú detské ihriská, Drocárov park, obchody v OD Jednota, ale aj materská (Dénešova) a základná (Drábova) škola, či Aréna Sršňov. Pár metrov od domu je zástavka MHD (linky 34, 54, RA3 a RA4).

 

ČEREŠNIČKA NA KONIEC:

Ak si pri návrate domov neradí hľadáte parkovacie miesto a radšej by Ste sebe a svojmu „tátošovi“ dopriali pohodlie vlastnej garáže … tak žiaden problém … radi Vám predáme aj tú :)

 

BYT JE IDEÁLNY, PRE KLIENTOV KTORÍ:

- hľadajú 3-izbový v zachovalom stave s možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv,

- chcú bývať na ideálnom 4. poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome,

- neradi hľadajú voľné parkovanie a radi by si s bytom rovno odkúpili aj garáž, alebo

- proste majú radi túto mestskú časť :)

 

CENA BYTU (bez garáže): 102.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Dénešova
Počet izieb
1
Rozloha
70 m2
Poschodie
4. z 8
Stav bytu
Čiastočne zrekonštruovaný
Balkón
Loggia
102 000 €
Poznámky