1-izbový byt v širšom centre mesta

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Kuzmányho
Počet izieb
1
Rozloha
36 m2
Poschodie
VP / 12.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Loggia
77 000 €

"Hľadáte stabilnú investíciu, novú kanceláriu či komfortné bývanie vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho sídliska,  ktoré disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do historického centra mesta?“

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj čiastočne rekonštruovaný 1-izbový byt na Kuzmányho ul. (Košice I – MČ Staré mesto).

Byt má rozlohu 36,2 m2 a prislúcha k nemu  zasklená lodžia (3,1 m2) a pivnica (2 m2) v suteréne. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí (pod bytom sú vykurované spoločné priestory) v 12 poschodovom zateplenom bytovom dome s 2 renovovanými výťahmi a novými stúpačky. Vďaka svojej východnej orientácii je byt presvetlený najmä v dopoludňajších hodinách a ponúka tak príjemnú klímu aj v horúcich letných dňoch.

Vzhľadom na svoje umiestnenie v blízkosti centra mesta, v kombinácii s vyvýšeným prízemím je byt vhodný aj na komerčné využitie ako kancelária.

 

STAV A DISPOZÍCIA BYTU:

Dispozične byt ponúka vstupnú chodbu s dostatkom priestoru pre vstavanú skriňu, priestrannú obývaciu izbu s pôvodnými drevenými parketami a vstupom na lodžiu, kuchyňu a samostatnú kúpeľňu a toaletu.

V byte bola realizovaná staršia čiastočná rekonštrukcia. Pôvodné panelové jadro bolo obložené kachličkami a vymenené bolo aj umývadlo a toaleta. Nové zástrčkové rozvody elektriny nájdete v kuchyni a kúchyni. Kuchyňa tiež disponuje novou kuchynskou linkou. Okná sú 3-komorové plastové s izolačným dvoj-sklom. V prípade záujmu je v možné v byte ponechať kompletné zariadenie.

Súčasná dispozícia ponúka novému majiteľovi možnosť byt prerobiť na 1,5-izbový. V priestrannej obývacej izbe je možné umiestniť kuchynskú linku a pôvodnú kuchyňu využiť ako samostatnú spálňu.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v príjemnom prostredí v srdci mesta s množstvom zelene, vzdialenom len pár minút chôdze od historického centra. Radosť z bývania v tejto lokalite dotvára aj jej výborná občianska vybavenosť, ktorá činí byt ideálnym aj ako stabilnú investíciu za účelom prenájmu. Vedľa bytového domu sa nachádzajú drogéria, lekáreň a potraviny Fresh, v ktorých si pohodlne nakúpite denne do 21:00 hodiny. V blízkosti sa nachádzaj tiež OC Tip-Top (s množstvom obchodov, reštaurácií či zdravotným strediskom), pošta ako aj školy pre všetky vekové kategórie (od materskej až po vysoké). Vďaka blízkosti zastávok MHD s množstvom električkových (2,4,7 a 6, 9) a autobusových (12, 17, 36 a N2) liniek sa pohodlne dopravíte do celého mesta aj bez auta.

 

BYT JE IDEÁLNY PRE KLIENTOV, KTORÍ :

- hľadajú svoje prvé bývanie, či naopak miesto, kde by dôstojne strávili jeseň svojho života,

- chcú mať všetku občiansku vybavenosť na skok od domu,

- si radi doprajú prechádzky historickým centrom mesta, alebo

- majú záujem o stabilnú investíciu s možnosťou následného prenájmu.

 

CENA: 77.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne Certifikovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor - 0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Kuzmányho
Počet izieb
1
Rozloha
36 m2
Poschodie
VP / 12.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Loggia
77 000 €
Poznámky