Chatka s krásnym pozemkom v príjemnom prostredí, Obišovce

Obec
Obišovce
Rozloha pozemku
1624 m2
75 000 €

Ponúkam na predaj chatu v obci Obišovce, Košice-okolie. Nachádza sa v záhradkárskej lokalite pri Hornáde. Chata je jednopodlažná s menšou kuchynkou, obývacou časťou a samostatným skladom. Na pozemku je elektrická prípojka, studňa a suché wc. K pozemku vedie spevnená príjazdová cesta.

Pozemok je rovinatý a je vedený ako záhrada. Rozloha pozemku je 1624 m2 s rozmermi 25 x 66 m. Na pozemku je možné postaviť väčšiu a celoročne obývateľnú chatu so zastavanou plochou až 160 m2.

 

Pozemok je ideálny pre chatárov alebo ľudí, ktorí hľadajú pozemok na výstavbu vlastného domu. Pozemok má juhozápadnú orientáciu a je obklopený lesom z jednej strany a Hornádom z druhej strany. Na susedných pozemkoch sú už postavené celoročne obývané chaty.

 

Kúpu pozemku a výstavbu chaty viete riešiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Lokalita: Obišovce sú vzdialené 20 km od Košíc s prístupom po okresnej ceste alebo diaľnici. Kysak je vzdialený len pár metrov. V týchto obciach nájdete potraviny, pohostinstvo, SAD či vlakovú zastávku. V Kysaku je futbalové či tenisové ihrisko.


V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní chatky.

 

Obec
Obišovce
Rozloha pozemku
1624 m2
75 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím